Čierny piatok v UK viedol Switch |
Switch, Xbox a Quest 2 dominovali čiernemu piatku v UK
pridal saver 2.12.2022 o 12:27 pod hardware
HARDWARE > NOVINKY >
Switch bol najpredávanejšou konzolou cez Čierny piatok v UK. Je to vďaka návratu minuloročného bundlu s Neon verziou a Mario Kart 8, spolu s tromi mesiacmi Switch online. Aj keď tento rok boli predaje slabšie. Nindento malo so Switchom 42% podiel z predaja konzol.
Nintendo teraz malo veľkú konkurenciu hlavne v lacnej Xbox Series S konzole. Obe Xbox Series XS konzoly zabrali 40% z predajov konzol. PS5 malo 18% podiel.
Spolu zvýšili predaje o 4% oproti minulému roku. Pre zaujímavosť ani v UK sa už toľko do obchodov nechodí osobne a 81% predajov bolo online.
Z doplnkov znovu išlo veľmi dobre VR, kde predaje doplnkov viedlo Meta Quest 2 bundle s Resident Evil 4. Nasledovali ho gamepady, ktoré viedol Xbox gamepad.
Zdroj:
www.gamesindustry.biz
Páči sa mi! (+4)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Sony dvíha cenu PS Plus predplatného 116
- HELLGRIND je prvý AI celovečerný film, vznikol za dva týždne 52
- Strauss Zelnick uviedol, že súčasný termín vydania hry GTA 6 znamená 18-mesačné me 41
- Warhorse potvrdilo svoje dve nové hry - Kingdom Come a Middle Earth RPG 79
- Článok: Ray-Ban Meta Wayfarer (Gen 1) 22
- GTA 6 si stále drží novembrový dátum vydania, Red Dead Redemption 2 už prekonal 85 36
- RECENZIA: Thick as Thieves 7
- Epic rozdáva hry Tomb Raider I-III Remastered a Down in Bermuda 21
- Trump Phone už zákazníci dostávajú, a dostali aj darček - databáza nakupujúcich bo 24
- The Odyssey má mať takmer tri hodiny, Nolan si vybral Zendayu ako Athénu cielene 126 zobraziť viac článkov >













