The Last of Us seriál už dostal recenzie |
Tie sú zatiaľ veľmi pozitívne
Síce ešte The Last of Us seriál nemal svoju premiéru (tej sa dočkáme až 16. januára), ale prví recenzenti už mali možnosť vidieť celú prvú sériu a vychádzajú tak recenzie. Tých síce zatiaľ nie je až tak veľa, ale sú veľmi pozitívne.
Napríklad IGN dalo prvej sérii 9 a tvrdí, že je to skvelá adaptácia, ktorá udrží v napätí nováčikov a obohatí tých, ktorí už tento príbeh poznajú. Podľa Variety je to zas jeden z najlepšie spracovaných zombie seriálov z blízkej budúcnosti. Digital Spy zase seriál nazvali prvým adeptom na najlepší seriál tohto roka. Empire dal 5 hviezdičiek z 5 a podľa neho je The Last of Us najlepšia adaptácia hry doteraz.
Boli ale aj recenzie, ktoré išli hodnoteniami a aj chválou nižšie. Podľa TV Guide je príbeh občas uponáhľaný. EW zase tvrdí, že kým niektoré scény sú prepracované 1:1, v jednej epizóde seriál úplne zmenil kánon hry.
Každopádne aj tieto nižšie známky sú stále dosť pozitívne, takže nám zostáva už len čakať, či seriál naozaj bude až taký dobrý. Dosť nás však navnadili.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- DOJMY: 007 First Light 67
- RECENZIA: Cronos: The New Dawn 93
- Nové Alza dni zľavy spustené 12
- Tomb Raider seriál už má svoju Laru, bude ňou Sophie Turner 106
- Detaily plánovaných RTX 50 super grafických kariet Nvidie 55
- 007 First Light sa predstavil v prvom gameplay videu 53
- Motorola predstavila nové smartfóny a luxusnú kolekciu na veľtrhu IFA 2025 v Berlí 4
- PS6 má mať vraj jednoduchší dizajn ako PS5 a odnímateľnú mechaniku 102
- DOJMY: Anno 117: Pax Romana 0
- Hollow Knight: Silksong dnes vyšiel na PC a konzolách a je aj v Game passe 79 zobraziť viac článkov >