Sony zruší PS Plus kolekciu |
Sony oficiálne potvrdilo zrušenie PS Plus kolekcie pre PS5 používateľov.
HRY > NOVINKY >
Sony oficiálne potvrdilo zrušenie PS Plus kolekcie. Bola to kolekcia, ktorú zaviedlo ako bonus k základnému PS Plus predplatnému pre PS5 používateľov a bolo v nej 20 hier. Keďže jedna z nich už medzitým vypadla zostalo ich 19.
Sú tam napríklad God of War, Fallout 4, Mortal Kombat, Uncharted 4, Ratchet and Clank, Days Gone, Until Dawn, Detroit, Battlefield 1, Infamous Second Son, Batman Arkham Knight, The Last Guardian, The Last of Us Remastered alebo Resident Evil 7.
Tie, čo zostali, budú zrušené 9. mája spolu s celou kolekciou. Ak budete chcieť tieto hry, budete si musieť predplatiť vyššie PS Plus predplatné, kde by mali byť všetky tieto tituly. Ak si ich však aktivujete ešte pred zrušením, zostanú vám.
Páči sa mi! (+7)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 242
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 213
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18 zobraziť viac článkov >













