Infinity Ward otvára nové štúdio v Austine |
V Activisione potrebujú ďalšiu pracovnú silu, ktorá bude makať na Call of Duty.
Objem pracovnej sily, ktorá pracuje na Call of Duty sérii, je enormný. Hneď niekoľko prestížnych štúdií robí len pomocné práce a dopĺňajú tak hlavné štúdiá Infinity Ward, Treyarch a Sledgehammer. Ani to však zjavne nestačí a Infinity Ward tento rok otvára už druhé nové štúdio. Po Barcelone sa tentoraz vracajú na americkú pôdu a nové štúdio vzniká v Austine. ten je veľmi populárnou lokalitou vývojárov a sídli tam mnoho veľkých štúdií, takže môžeme očakávať bitku o talenty a možno aj nejaké presuny.
Štúdio aktuálne naberá nových vývojárov a podľa pracovných ponúk tak už vieme, že bude pracovať na Call of Duty, ako inak. Konkrétne pracovná ponuka hovorí: "Štúdio bude pracovať na vytváraní nových a inovatívnych zážitkov pre sériu Call of Duty a na vytváraní najmodernejších technológií, ktoré ich budú podporovať. Naše štúdio poskytuje bezpečné, dôveryhodné a posilňujúce prostredie, v ktorom môžete rozvinúť svoju kreativitu a pomôcť vytvoriť výnimočné veci."
Tohtoročná časť série ničím výnimočným nebola a uvidíme, ako toto nové štúdio pomôže v budúcnosti. Okrem materského štúdia v Kalifornii tak teraz Infinity Ward vlastní štúdiá v Poľsku, Mexiku, Barcelone a Austine.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila nové mega zľavy 18
- Nolanova Odysea skončila s vysokým hodnotením v recenziách 157
- Zomrel Sam Neill, hviezda Jurského parku 46
- Filmová recenzia: Odysea 98
- PlayStation 6 môže byť viac než klasická konzola. Sony naznačilo smerovanie mimo o 70
- GTA 6 malo za prvý týždeň približne 3 milióny predobjednávok, pri vydaní môže pred 57
- Kratos bude v God of War seriáli preobsadený 37
- Oddysey boduje aj u divákov, dostáva vysoké hodnotenia 113
- RECENZIA: The Alters: Last Variable 8
- EA Sports NHL 27 vyjde opäť bez PC verzie, novinkou bude dlho žiadaný online režim 49 zobraziť viac článkov >















