GTA VI trailer je už tu! |
Rockstar práve konečne predstavil dlho očakávané Grand Theft Auto VI.
Rockstar dnes konečne predstavil dlho očakávané Grand Theft Auto VI. Novú časť GTA série, ktorá nás tentoraz zavedie späť do Vice City, teda do oblasti Floridy. Samozrejme, oproti pôvodnému Vice City teraz bude prostredie výrazne rozsiahlejšie a má byť dvakrát rozsiahlejšie ako GTA V. Na rozdiel od troch hrdinov v GTA V teraz dostaneme dvojicu zlodejov a to muža a ženu, ktorí ponúknu príbeh v štýle Bonnie & Clyde.
Trailer mal vyjsť až o tretej, ale pre leak ho rovno Rockstar vypustil. Hra príde v roku 2025.
Take 2 už vydalo aj tlačovú správu, v ktorej spomína len Xbox Series XS a PS5 platformy, kde si zrejme na PC verziu znovu počkáme. Dodáva aj to, že štát v hre sa volá Leonida:
Grand Theft Auto VI mieri do štátu Leonida, ktorý je domovom neónových ulíc Vice City a ďalej v doteraz najväčšej a najpôsobivejšej evolúcii série Grand Theft Auto.
"Hra pokračuje v našom úsilí posúvať hranice toho, čo je možné vo vysoko pohlcujúcich, príbehovo poháňaných zážitkoch v otvorenom svete,“ povedal Sam Houser, zakladateľ Rockstar Games. "Sme nadšení, že môžeme zdieľať túto novú víziu s hráčmi kdekoľvek."
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Resident Evil Requiem 208
- Prvý záber na God of War seriál 136
- Sony vraj uvažuje nad zmenou svojej stratégie vydávania titulov pre PC 141
- Aké hry vyjdú v marci? 34
- DDR5 pamäte v Európe mierne zlacneli 29
- Resident Evil Requiem dostal recenzie 78
- Ryan Hurst reagoval na prvý záber z God of War seriálu 31
- Assassin’s Creed Hexe má byť jeden z najzaujímavejších projektov Ubisoftu 38
- Porovnanie kamier Galaxy S26 Ultra s iPhone 17 Pro Max a aj S25 Ultra 33
- Článok: Prečo GOG investuje do starých hier - a prečo sa k nim hráči stále vracajú 50 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS5 Xbox Series X|S Vývoj: Rockstar / Rockstar Štýl: Akčná Adventúra
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












