Nový Xbox vraj robí Surface tím |
Ďalší leaker potvrdzuje, že nový Xbox bol presunutý do rúk Surface tímu.
Ďalší leaker potvrdzuje, že výroba nového Xboxu bola presunutá do rúk Surface tímu. Informácia sa objavila prvýkrát pred týždňom, kedy bolo naznačene, že v roku 2026 príde ako veľká konzola, tak handheld, plus externá mechanika. Celé to má robiť Surface tím. Totiž práve ten má skúsenosti s prenosnými zariadeniami a teda tabletmi, notebookmi a robili aj Surface Duo, ktorý prakticky bol aj mobilným handheldom.
Otázne je, aký výkon prinesú do jednotlivých zariadení a s akým čipom a ako si dokáže Surface tím poradiť s vysokým výkonom. Väčšinou robia len na zariadeniach s nižším výkonom. Dúfajme, že Jason Roland, ktorý robil posledné Xbox konzoly, tam bude mať určité slovo.
Tomuto všetkému ešte predchádzala informácia, že Microsoft odsúhlasil tri nové Xbox hardvéry a zrejme to budú práve tieto tri spomínané. Ale stále sú to všetko len nepotvrdené leaky a aj ak by boli pravdivé, plány sa môžu zmeniť.
According to Nick Baker (XboxEra) Jason Ronald, the person responsible for leading development of the Xbox Series X|S hardware, will not be in charge of Microsoft's next gaming device. His team got replaced by Surface team. pic.twitter.com/7UWOnI8Ezl
- Oliver Darko (@oliver_drk) February 11, 2024
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- God of War Laufey, spin-off God of War série, bol predstavený 377
- Rockstar sa tomu snažil veľmi zabrániť, ale zamestnanci sa nakoniec spojili v odbo 40
- Microsoft a Nvidia už teasujú novú éru PC 27
- RECENZIA: LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight 17
- Nový výpredaj začal 6
- Júnové hry 23
- RECENZIA: Gravelord 67
- Wolverine sa bližšie predstavil 100
- State of Play začne o 23:00 136
- September sa zahustil hrami, ako sa vydavatelia snažia vyhnúť GTA VI 57 zobraziť viac článkov >














