Summer Game Fest sa blíži, ukáže veci od 55-tich firiem |
Geoff si už teasuje svoj Summer Game Fest a približuje firmy, ktoré sa na evente predstavia.
Geoff si už teasuje svoj Summer Game Fest a približuje firmy, ktoré na evente predstavia svoje hry. Nahlásených má cez 55 firiem, kde sú prakticky všetci väčší. Prekvapivo aj Amazon, ktorý by so šťastím mohol ukázať nového Tomb Raidera. Nechýba ani Netflix, ktorý zrejme ukáže svoje mobilné veci, samozrejme Microsoft, Sony, jedine chýba Nintendo. To si primárne prezentuje veci len samé. Už by sa mohlo pridať do klubu aj to.
Celý event začne 8. júna prvými prezentáciami a to Summer Game Fest, Wholesome Direct, Latin America showcase a Women Led games. Následne 9. júna bude mať svoj Xbox Showcase Microsoft a aj PC Gamer a 10. júna bude Ubisoft Connect.
This June more than 55 partners will join together for #SummerGameFest
- Geoff Keighley (@geoffkeighley) May 16, 2024
Here’s a first look at partners, with more to be announced.
Tune in live Friday, June 7 for the kickoff of SGF 2024- and sign up at https://t.co/59xiIzf5AN for event alerts. pic.twitter.com/FQVPdc2Z58
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Crimson Desert 177
- Nové megazľavy spustené 46
- Recenzie na Crimson Desert vychádzajú 84
- Vyšla parodická hra Pingeon Come: Bentleyrance 34
- Microsoft pripravuje veľké úpravy Windows 11, príde flexibilnejší taskbar, menej r 82
- Zomrel Chuck Norris 114
- Crimson Desert po vydaní čelí kritike, výpovede vývojárov hovoria o chaose a zmene 73
- RECENZIA: Marathon 50
- V reakcii na hodnotenia Crimson Desert klesli akcie Pearl Abyss o takmer 30% 83
- Šéf Take 2 hovorí, že AI nevytvorí GTA ani veľký hit, dodáva, že konzoly nebudú od 40 zobraziť viac článkov >













