Objavili sa leaknuté zábery z testu novej MOBA Valve hry Deadlock |
Hra sa predtým volala Citadel alebo Neon Prime, ale finálny názov bude zrejme Deadlock.
HRY > NOVINKY >
Nová Deadlock hra od Valve sa už testuje a objavili sa z nej prvé zábery. Titul sa už predtým viackrát spomínal, ale pod inými názvami. Poznali sme ako Citadel alebo Neon Prime. Teraz už finálny názov bude Deadlock.
Štýlom pôjde o 6vs6 MOBA s fantasy a steampunkovou témou. Bude mať však väčšie mapy ako bežné MOBA hry a aj prvky Tower defense. Viac menej pôjde o svojský mix Valorant, Overwatch, Dota 2 a Team Fortress 2.
Očakáva sa, že vydanie nebude ďaleko. Aktuálne veľa vývojárov z Counter Strike tímu pomáha titul dotiahnuť.
Since testers started sharing Deadlock screenshots all over the place, here's ones I can verify, featuring one of the heroes called Grey Talon. pic.twitter.com/KdZSRxObSz
- Gabe Follower (@gabefollower) May 17, 2024
Páči sa mi! (+3)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Crimson Desert 172
- Nové megazľavy spustené 46
- Recenzie na Crimson Desert vychádzajú 84
- Vyšla parodická hra Pingeon Come: Bentleyrance 33
- Nvidia predstavila DLSS 5, príde na jeseň 139
- Zomrel Chuck Norris 114
- Microsoft pripravuje veľké úpravy Windows 11, príde flexibilnejší taskbar, menej r 79
- RECENZIA: Marathon 50
- V reakcii na hodnotenia Crimson Desert klesli akcie Pearl Abyss o takmer 30% 83
- DLSS 5 zachová umelecký štýl autorov, sami si vyberú, čo a ako zapracujú 175 zobraziť viac článkov >













