Resident Evil Zero a Code Veronica remaky sú v príprave, ale Resident Evil 1 vraj nie |
Leaker Dusk Golem hovorí, že remake prvého Residenta nie je vo vývoji.
Leaker Dusk Golem hovorí, že napriek správam, ktoré sa objavili, remake prvého Residenta nie je vo vývoji. Vo vývoji sú však už dlhšie remaky Resident Evil Zero a Resident Evil Code Veronica. Prioritu teraz však má Resident Evil 9, ktorý mal teraz byť odložený na koniec roka 2025 alebo začiatok 2026. Pôvodne sa čakalo, že vyjde začiatkom roka 2025.
Leaker dodáva, že ohlásenie Resident Evil 9 nemáme čakať toto leto:
(1/4) Fuck it, I'm choosing to be the one to burst the bubble in a bigger way of what's going on with Resident Evil stuff.
- AestheticGamer aka Dusk Golem (@AestheticGamer1) May 27, 2024
First, I would wipe the expectations of RE9 being announced this summer period. The initial murmers I heard I now do believe are right, & RE9's announcement
Ostáva čakať, čo na to povie Capcom. V každom prípade, ak si až takto ďaleko odložili Resident Evil 9, budú mať budúci rok dosť veľkú dieru. Jedine, že by tam vedeli vydať niečo iné a podobne veľké.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 216
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159 zobraziť viac článkov >













