Resident Evil Zero a Code Veronica remaky sú v príprave, ale Resident Evil 1 vraj nie |
Leaker Dusk Golem hovorí, že remake prvého Residenta nie je vo vývoji.
Leaker Dusk Golem hovorí, že napriek správam, ktoré sa objavili, remake prvého Residenta nie je vo vývoji. Vo vývoji sú však už dlhšie remaky Resident Evil Zero a Resident Evil Code Veronica. Prioritu teraz však má Resident Evil 9, ktorý mal teraz byť odložený na koniec roka 2025 alebo začiatok 2026. Pôvodne sa čakalo, že vyjde začiatkom roka 2025.
Leaker dodáva, že ohlásenie Resident Evil 9 nemáme čakať toto leto:
(1/4) Fuck it, I'm choosing to be the one to burst the bubble in a bigger way of what's going on with Resident Evil stuff.
- AestheticGamer aka Dusk Golem (@AestheticGamer1) May 27, 2024
First, I would wipe the expectations of RE9 being announced this summer period. The initial murmers I heard I now do believe are right, & RE9's announcement
Ostáva čakať, čo na to povie Capcom. V každom prípade, ak si až takto ďaleko odložili Resident Evil 9, budú mať budúci rok dosť veľkú dieru. Jedine, že by tam vedeli vydať niečo iné a podobne veľké.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Forza Horizon 6 115
- Alza rozbehla nové zľavy 20
- GTA 6 predobjednávky možno budúci týždeň nebudú, Rockstar sa vraj nechystá rozposi 66
- Nový trailer a spustenie predobjednávok na GTA 6 možno bude budúci týždeň 76
- DOJMY: Sinking City 2 8
- RECENZIA: Whirlight - No Time To Trip 2
- Bude mať PS6 nakoniec len 24 GB pamäte? 78
- Sony dvíha cenu PS Plus predplatného 93
- The Expendabelles bude ženský spin-off The Expendables 78
- Subnautica 2 odštartovala obrovským úspechom, za hodinu predala milión kópií 40 zobraziť viac článkov >













