Helldivers 2 predstavuje väčší update Escalation of Freedom |
Update príde do hry už začiatkom augusta.
Helldivers 2 dostane 6. augusta veľkú aktualizáciu nazvanú "Escalation of Freedom". Tá pridá sériu rozšírení a vylepšení do hry. Pribudnú ako zlepšenia v hrateľnosti a výbave, ako aj nové výzvy a odmeny pre skúsených hráčov.
Update pridá:
- Nový stupeň obtiažnosti: Super Helldive
- Noví nepriatelia: Impaler a Spore Charger
- Nové misie a výzvy
- Nový typ biomu
- Vylepšenia v hrateľnosti
Zároveň s tým prídu nové zbrane a vybavenie, ktoré hráčom pomôžu v boji proti silnejším nepriateľom. Medzi nové vybavenie patrí špeciálna munícia a výbušniny, ktoré sú navrhnuté tak, aby efektívnejšie ničili nepriateľské jednotky. Okrem toho sa pridávajú nové druhy podporných dronov, ktoré môžu liečiť alebo posilniť hráčov počas misie.
Nové misie prinesú rôznorodé úlohy, vrátane obrany základní, eskortovania civilistov a útokov na nepriateľské pevnosti. Tieto misie budú obsahovať dynamické udalosti a meniace sa ciele, ktoré pridajú na zaujímavosti misií. Zlepšenia v hre zahŕňajú aj optimalizáciu výkonu a opravu chýb, čo zlepší celkový zážitok z hrania.
Uvidíme, či sa hráči k titulu po update vrátia. Na Steame totiž už so 450 tisíc súčasných hráčov klesli čísla na 10-20 tisíc.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Gears of War: Reloaded 60
- GTA VI má dostať realistickú fyziku vody 82
- Procesor pre PlayStation 6 handheld naznačený, plus prísť má aj PS6 S verzia 136
- DOJMY: The Outer Worlds 2 27
- DOJMY: Clive Barker's Hellraiser: Revival 17
- Septembrové hry 28
- Battlefield 6 predstavil svoje PC možnosti a požiadavky a priblížil Portal 52
- DOJMY: Pragmata 16
- Nový Knight Rider film je v príprave 50
- Atari kúpilo päť Ubisoft titulov 18 zobraziť viac článkov >
PC
PS5 Vývoj: Sony / Arowhead Game Studios Štýl: Akcia / Co-op
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|