Nový Battlefield ukazuje prvý koncept, bude umiestnený v modernej dobe |
Vince Zampella, šéf Battlefield značky v EA, potvrdil moderné zasadenie ďalšej hry v sérii.
Vince Zampella, šéf Battlefield značky v EA, potvrdil moderné zasadenie ďalšej hry v sérii. Zároveň ponúkol aj prvý koncept art a to s názvom Battlefield, bez ďalšieho čísla. Dodáva, že hra sa vráti k svojim základom a k vrcholu značky, čo bolo v Battlefield 3 a 4. Presne tak bude hra umiestnená aj teraz a rovnako v hre budú classy, na špecialistov už úplne zabudnú a vrátia sa k bojom 64 hráčov.
Konkrétne pre IGN k tomu návratu do modernej doby povedal:
"Chcem povedať, že ak sa pozrieme späť na vrchol Battlefieldu, je to éra Battlefield 3... Battlefield 4, keď bolo všetko moderné. Myslím si, že sa musíme vrátiť k jadru toho, čo Battlefield je, a urobiť to výnimočne dobre, a potom uvidíme, kam sa to bude uberať. Ale pre mňa je ten vrchol Battlefieldu práve v časoch Battlefield 3 a 4. Myslím si, že je to nostalgické pre hráčov, pre mňa a dokonca aj pre tímy. To boli tie zlaté časy... hoci tam by som zaradil aj Battlefield 1942."
Čo sa týka hry pre 128 hráčov:
"Áno, 128 hráčov, prinieslo to viac zábavy? Robiť niečo len pre číslo samotné nedáva žiadny zmysel. Testujeme všetko, aby sme zistili, čo je najzábavnejšie. Ako si povedal, keď mapy dosiahnu určitú veľkosť, menia sa. Je to iný herný priestor a myslím, že na to treba dizajn prispôsobiť. Takže navrhujeme niečo, čo je bližšie k predchádzajúcim Battlefieldom," hovorí Zampella. "Radšej by som mal pekné, husté, dobre navrhnuté herné priestory. Niektoré z nich sú naozaj skvelé. Nemôžem sa dočkať, kým ich uvidíš."
Zároveň hovorí, že Battlefield 2042 nebol failom a síce nedosiahol očakávané predaje, ale tím v ňom skúsil niečo nové a k tomu im gratuluje. Problém bol, že to celé veľmi nesadlo.
Nová Battlefield hra sa dostala do plného vývoja len začiatkom tohto roka, takže si na ňu ešte nejaký čas počkáme. Budúci rok plánujú spustiť komunitný program na testovanie.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 294
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, už dostanete aj RTX 5070 Ti za lepšie 62
- Aký monitor si vybrať za 100, 200, 400 alebo 1000 eur? Aký rozmer, obrazovku a pom 110
- Takto bude vyzerať iPhone 17 Pro s obalom 64
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 47
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered bude ohlásený zajtra 31
- Porovnanie druhej epizódy The Last of Us season 2 seriálu s hrou 42
- Battlefield ukazuje základ svojej hrateľnosti - deštrukciu 28
- X-Files reboot je už v príprave 65 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
Xbox Series X|S PS5 Vývoj: EA / EA Štýl: Akcia / Multiplayer |
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|