Disney chce nového šéfa, pozerá sa po Andrewovi Wilsonovi z EA |
Prejde šéf EA do Disney? Zavedie mikrotransakcie aj na filmy?
pridal saver 13.11.2024 o 19:16 pod hry
HRY > NOVINKY >
Disney už dlhšie hľadá nového šéfa, ktorý by nahradil vráteného Boba Igera a minimálne jedným z kandidátov, na ktorých sa firma pozerá, je Andrew Wilson. Ten robí aktuálne šéfa EA.
Je to zaujímavá voľba zo strany Disney, keďže Wilson je úplne z iného biznisu a nebude vo filmoch veľmi doma, respektíve EA je výrazne menší biznis ako Disney a ani tam to úplne nezvládal. Wilson hlavne v EA rád profituje z mikrotranskacií hlavne v športových sériách, ale štandardné tituly sa mu veľmi nedarí rozbehnúť.
V každom prípade, Disney má ešte rok na výber riaditeľa, keďže Iger je aktuálne zazmluvnený do roku 2026. Ten pôvodne v roku 2020 odišiel na dôchodok, ale jeho nástupcovi Bobovi Chapekovi to veľmi nešlo, a tak sa núdzovo vrátil.
Zdroj:
www.wsj.com
Páči sa mi! (+2)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 261
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 230
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 234
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >













