Slitherine nám budúci mesiac ukáže viac z Terminatora a ďalších svojich hier |
10. decembra nám vydavateľ prinesie vlastnú prezentáciu, kde predstaví nadchádzajúce novinky.
Slitherine je relatívne málo známy vydavateľ, ale pekne sa vyšvihol, keď sa dostal k veľkým značkám ako Terminator, Stargate, Warhammer alebo aj Starship Troopers. Z toho aktuálne ťaží vo svojej ponuke a vidíme to aj na plánoch do budúcnosti. O nich sa viac dozvieme v špeciálnom streame, ktorý je naplánovaný na 10. decembra o 18:00. Ten prinesie oznámenia, ale aj premiéry a rovno vydania nových expanzií. Slitherine k tomu píše:
"Bude to ideálna príležitosť vydať nie jedno, ale hneď tri DLC pre Terminator: Dark Fate - Defiance, Warhammer 40,000: Battlesector a Warhammer 40,000: Gladius.
Na podujatí budú tiež predstavené kľúčové odhalenia, trailery a oznámenia pre niektoré z našich najpopulárnejších franšíz vrátane pohľadu na budúcnosť Starship Troopers: Terran Command, Warhammer 40,000: Battlesector, Terminator: Dark Fate - Defiance, and Broken Arrow.
Okrem týchto vzrušujúcich noviniek budeme mať aj veľké prekvapenie, ktoré odhalíme naživo počas podujatia. Či už ste dlhoročným fanúšikom alebo nováčikom v našich hrách, máte sa na čo tešiť."
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Zomrel Cary-Hiroyuki Tagawa, známy ako Shang Tsung z Mortal Kombatu 19
- Netflix oficiálne ohlasuje odkupovanie Warner Bros za 82 miliárd dolárov 136
- Čo získa Netflix odkúpením Warner Bros? 52
- Ako teraz vyjde poskladanie PC? Oplatí sa stále zložiť si ho, alebo kúpiť už hotov 127
- RECENZIA: Blood: Refreshed Supply 37
- Nové zľavy pred Vianocami 16
- Netflix vyhral ponuku na odkúpenie Warner Brosu, začína rokovania 80
- Arabi vlastnia prakticky celé EA 75
- RECENZIA: Project Motor Racing 13
- Výrobcovia PC budú pre ceny pamätí zdražovať desktop zostavy a aj notebooky 62 zobraziť viac článkov >












