Bojovka FATAL FURY: City of the Wolves naplánovala februárový test |
K dispozícii bude celkovo 8 postáv a 3 herné režimy.
SNK CORPORATION oznamuje otvorený beta test bojovky FATAL FURY: City of the Wolves. Beta verzia bude k dispozícii od 20. do 24. februára (PST) na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S a Steame. Účasť v beta teste nevyžaduje aktívne predplatné PlayStation Plus alebo Xbox Game Pass Core/Ultimate. Hra FATAL FURY: City of the Wolves následne vyjde 25. apríla 2025.
Od 20. februára 2025 21:00 do 25. februára 2025 8:59 si môžu hráči na PC a konzolách vybrať jednu z celkovo ôsmich postáv a zmerať si sily s priateľmi v troch online režimoch: Ranked Match, Casual Match alebo Room Match. Tí, ktorí si chcú zdokonaliť svoje schopnosti a naučiť sa dynamické kombá, môžu trénovať v offline tréningovom režime. Časy sa však do spustenia bety ešte môžu zmeniť.
FATAL FURY: City of the Wolves prináša ohromujúci, komiksom inšpirovaný výtvarný štýl, ktorý je vizuálnou lahôdkou pre fanúšikov série, v kombinácii so súbojmi poháňanými najmodernejším systémom REV, ktorý prináša dynamické zápasy. Otvorená beta ponúka verejnosti prvú príležitosť zažiť modernizovanú akciu kultovej série na vlastnej koži, ktorá obsahuje dve odlišné schémy ovládania prispôsobené tak, aby zaujali nováčikov aj skúsených profesionálov.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Mega výpredaj roka už začal 59
- Steam Machines u nás dostávajú v eshopoch ceny 103
- GTA VI možno nevyjde ani tento rok 122
- AMD si z cien pamäti veľkú hlavu nerobí, keď budú zákazníci potrebovať, kúpia si 52
- Japonské PC obchody zápasia s nedostatkom hardvéru, vykupujú prakticky akýkoľvek s 22
- Na CES ukázali Fíni prvú sériovo vyrábanú solid-state batériu, ktorá vydrží takmer 40
- NVIDIA naznačuje návrat starších grafík a hovorí o budúcnosti v znamení neurálneho 93
- Článok: Najlepšie hodnotené hry roka 2025 21
- Ktorý operátor má na Slovensku najrýchlejší internet? 70
- Stranger Things neskončil, myslia si fanúšikovia 67 zobraziť viac článkov >














