Prepúšťanie v Unity pokračuje |
Unity ešte svoje problémy nevyriešilo.
Unity pokračuje v hromadnom prepúšťaní, pričom komunikácia so zamestnancami zostáva chaotická a neosobná. Spoločnosť už tento fiškálny rok vynaložila 205 miliónov dolárov na zníženie svojej pracovnej sily o 25 %, no podľa viacerých správ prepúšťanie stále pokračuje.
Tech lead Shanee Nishry uviedol, že celý jeho tím bol zrušený, pričom žiadal Unity, aby ich nástroj Behavior, ktorý sám vyvinul, sprístupnila ako open-source. Podobne aj lead game designer André de Miranda Cardoso potvrdil, že bol nečakane prepustený.
Viacerí zamestnanci kritizovali spôsob, akým Unity prepúšťania oznámila - často prostredníctvom neosobných e-mailov odoslaných o 5:00 ráno z "noreply@unity". Senior technický umelec Peter Roe vyjadril sklamanie nad tým, že dostal takýto e-mail, pričom prístup k systémom mu bol zablokovaný ešte v ten istý deň.
Unity obhajuje reštrukturalizáciu ako spôsob, ako zabezpečiť rast a stabilitu po odchode bývalého CEO Johna Riccitiella v dôsledku fiaska s Runtime Fee. Nový CEO Matthew Bromberg už poplatok zrušil, no prepúšťania naďalej pokračujú.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Diablo IV: Lord of Hatred 52
- Ruský procesor Irtysh importovaný z Číny sa predstavil na Witcherovi 63
- RECENZIA: The Division: Resurgence 27
- Hogwars Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 13
- The Blood of Dawnwalker sa predstavuje 63
- Assassin's Creed Hexe zrejme nebude mať čary 46
- Alien Isolation 2 dostal prvý teaser 64
- RECENZIA: Aphelion 14
- DOJMY: Ranger’s Path: National Park Simulator 2
- Článok: T Phone 3 6 zobraziť viac článkov >













