Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov |
HBO už naplánovalo premiéru seriálu.
HBO ohlásilo, že 2. séria The Last of Us bude mať premiéru 13. apríla na Max. Spolu s dátumom boli zverejnené nové plagáty hlavných postáv - Ellie (Bella Ramsey), Joel (Pedro Pascal) a Abby (Kaitlyn Dever). Postavu Abby paradoxne prebrala Kaitlyn, ktorá by sa oveľa lepšie hodila na Ellie.
Nová séria bude čerpať príbeh z The Last of Us Part II, no kvôli rozsahu hry nebude celá adaptovaná v jednej sezóne. HBO plánuje príbeh rozložiť na tri série, spolu by tak mal seriál štyri série.
Dej druhej série sa odohráva päť rokov po prvej sezóne a ukáže, ako Joel a Ellie čelia novým hrozbám aj konfliktom medzi sebou. K hlavnému obsadeniu sa vracia Gabriel Luna (Tommy) a Rutina Wesley (Maria). K novým postavám patria Isabela Merced (Dina), Young Mazino (Jesse), Ariela Barer (Mel), Tati Gabrielle (Nora) a ďalší. Pridá sa aj Catherine O’Hara zatiaľ v neznámej úlohe.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 264
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 233
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 269
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 105 zobraziť viac článkov >














