Návrat na Verdansk sa odkladá, nová sezóna pre Call of Duty Warzone a Black Ops 6 príde neskôr |
Activision potrebuje o niečo viac času na to, aby priniesol zážitok, aký hráči čakajú.
Hráčov Call of Duty: Black Ops 6 a Call of Duty Warzone čaká nová sezóna, no budú si na ňu musieť počkať o niečo dlhšie. Pôvodne sa predpokladalo, že sezóna 3 príde 20. marca, čo nám koniec koncov naznačoval aj Season 2 Battle Pass, no Activsion teraz oficiálne oznámil, že si na novú sezónu počkáme o niečo dlhšie:
"Sezóna 03 je pre Call of Duty: Warzone a Black Ops 6 veľkým momentom a my si dávame načas, aby sme vám od 3. apríla priniesli skvelý zážitok. Viac informácií sa dozviete po 5. výročí hry Call of Duty: Warzone budúci týždeň."
Zdá sa tak, že Activision potrebuje čas navyše, aby všetko dotiahol. Nová sezóna sa ponesie v znamení návratu na legendárnu mapu Verdansk, čo minulý rok teasoval samotný vydavateľ, ale aj z leakov teraz vieme, že mapu už testovali influenceri.
Podľa aktuálne dostupných informácií sa tak zdá, že bližšie informácie k novej sezóne dostaneme 10. marca, čo bude 5. výročie vydania Warzone, ale zároveň k tomuto dátumu smeruje aj reklama na The Verdansk Collection, ktorú je už možné vidieť v hernom obchode.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Sam Altman z OpenAI hovorí, že jeden príkaz v ChatGPT spotrebuje pätnástinu čajove 38
- The Witcher 3 by mal dostať nové DLC 65
- Článok: Nintendo Switch 2 57
- RECENZIA: Mario Kart World 106
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 38
- Nové mega zľavy spustené 37
- Článok: Dnes by Dead Space nedostal zelenú - vydavatelia sa boja riskovať 17
- RECENZIA: The Alters 26
- MindsEye podľa očakávaní kvalitou neohúrilo 73
- PlayStation Plus Premium a Extra predstavilo júnové hry 17 zobraziť viac článkov >