PRIHLÁS

Torchlight: Infinite prináša detaily o ôsmej sezóne Sandlord, ktorá je už veľmi blízko

Čakajú vás hlavne dobrodružstvá aj výstavba v oblakoch, no tiež rôzne doplnky, úpravy a zbieranie veľkonočných vajíčok.

pridal uni 14.4.2025 o 13:53 pod hry
Torchlight prináša detaily o ôsmej sezóne Sandlord, ktorá je už veľmi blízko

HRY > NOVINKY >

Torchlight: Infinite približuje svoju nadchádzajúcu sezónu Sandlord, ktorá sa spustí 17. apríla. Táto ôsma sezóna je  tematicky zameraná na zhromažďovanie bohatstva a ovládanie vznášajúcich sa impérií na púštnej oblohe. Sandlord prináša hráčom odvážny nový spôsob hrania - s kombináciou ekonomickej stratégie a vysokooktánového boja.

Hráči v úlohe nebeského magnáta vyvinú svoju vlastnú Cloud Oasis - lietajúcu pevnosť obchodu a dobýjania. Očakávajte obchodovanie so zdrojmi, optimalizáciou výroby a nábor pracovníkov v piatich profesiách. Stavajte, spravujte a vylepšujte budovy v meste na oblohe.

V sezóne sa tiež vracia hrdinka Thea s novou temnou črtou. Opúšťa svoje božské dary a prijíma znesvätenie - mocnú, stupňujúcu sa kliatbu, ktorá zintenzívňuje poškodenie eróziou. Nakoniec sa znesvätenie môže zmeniť na ničivú silu prostredníctvom výberu charakteristických bodov.


Kompletné prepracovanie Deep Space pridáva päť nových náročných etáp s väčšími mapami, vyššou hustotou a tvrdšími podmienkami na prežitie. Navyše sa uplatní nový systém modifikátorov - sondy. Existujú rôzne typy sond, niektoré so šancami získať veľkonočné vajíčka, ako napríklad sonda Compass Deep Space Probe.

Hráči tiež získajú prístup k novému Blending systému, ktorý umožňuje zapracovať črty a talenty hrdinov do opaskov, čím sa odomknú hlbšie možnosti. Okrem toho budú hráči čeliť novej smrteľnej hrozbe v rámci engame obahu, bossovi Night Slayer - The Wilting Plume.

Udalosť Sands of Fortune, ktorá bude prebiehať od 17. apríla do 1. mája, bude výzvou pre hráčov, aby dokončili úlohy v hre, získali Gold Rush a použili ich na šancu niečo vyhrať z cenového fondu v celkovej hodnote 250 000 dolárov!





Páči sa mi! (+1)






Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Dayz cz/sk server (0)
Stiahol som si opäť DayZ a celkom ma to chytilo, v...
|Ľudia vie mne niekto poradiť h... (3)
Ale dobre hry čo sa vôbec neplatia ale sú zadarmo ...
|Euro truck simulator 2 (1)
chcel by som sa opytat kedy vide euro truck simula...
|Mini steam code rozdávačka. (9)
VŠETKY KÓDY Sú PREČ. Ahojte hráči a hráčky. Zas...
|Kúpa herného pc/nb (3)
ahojte, som tu zas :D keby Vám napíšem, že mám bud...
|Screenshots (65966)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Hudba (2)
Fórum určené pre hudobné témy...
|Metal & rock (8074)
diskusia o tvrdej hudbe...
|Zberatelske a akcne figurky (h... (1940)
Zbierate akcne figurky? Pochvalte sa svojou zbierk...
|Sector hraje ... (129251)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Svet, ukrajina, vojny ... (53267)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk