Fallout seriál by mohol dostať až 6 sérií |
Druhá séria už má natáčanie za sebou, ale na jej premiéru si ešte počkáme.
Postapokalyptický svet Falloutu by sme mohli na obrazovkách sledovať ešte niekoľko rokov. Jeden z hlavných hercov seriálu, Aaron Moten, ktorý stvárňuje postavu Maxima, počas panelu na Comic Cone v Liverpoole prezradil, že jeho príbeh je plánovaný až do piatej alebo šiestej série.
„Keď som nastúpil k seriálu, povedali mi, že budeme mať východiskový bod, a oni mi dali konečný bod. A ten koncový bod sa nezmenil, ale je to 5., 6. séria, čo sa týka koncového bodu. Vždy sme vedeli, že si dáme načas s vývojom našich postáv.“
Aj keď tieto slová neznamenajú oficiálne potvrdenie šiestich sérií, naznačujú ambiciózne plány štúdia. Dôležité však bude, či bude mať Amazon Prime Video dôvod v projekte pokračovať – výborné hodnotenia zatiaľ hovoria v prospech tejto možnosti.
Prvá séria Falloutu zaznamenala 94 % na Rotten Tomatoes od kritikov a 92 % od divákov a získala 17 nominácií na ceny Emmy, čo je obrovský úspech pre adaptáciu hernej značky. Druhá séria už má natáčanie za sebou, ale na jej premiéru si ešte počkáme.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Severná Kórea má opäť svoj jediný Steam bod, tajomný hráč sa po absencii znovu vrá 43
- Filmová recenzia: Predátor: Zabijak zabijakov 31
- TikToker schoval AirTag do tenisiek a dal ich Červenému Krížu, neskôr ich našiel v 39
- Problémy s chladením PlayStation 5 konzoly sa zrejme rozširujú 81
- Brian O’Conner sa vráti do posledného Fast and Furious filmu 58
- Asus omylom spojil RTX 50 a RX 9070 XT do jednej grafickej karty 17
- Cheater vo Fortnite dostal pokutu 175 000 dolárov a doživotný zákaz - Epic Games p 51
- AI by vám odrezalo prívod kyslíku, aby zabránilo svojmu vypnutiu 33
- Začal letný vypredaj na Steame 40
- Resident Evil: Requiem ukázal ďalšie detaily 63 zobraziť viac článkov >