Battle For Brooklyn rozširuje The Division 2, hra prichádza na Game Pass |
Spolu s rozšírením štartuje aj nová sezóna Crossroads, ktorá prináša nové sezónne modifikátory a výbavu inšpirovanú prvým The Division.
Dnes vychádza nové príbehové rozšírenie Battle For Brooklyn pre Tom Clancy’s The Division 2, ktoré prináša čerstvú kampaň, nové misie, exotický predmet, ďalšiu schopnosť, nové Hunter hádanky a množstvo ďalšieho obsahu. DLC je súčasťou Gold Edition a Ultimate Edition (vydanej 23. apríla), no dostupné je aj samostatne v štandardnej aj deluxe verzii (vyžaduje základnú hru).
Spolu s rozšírením štartuje aj nová sezóna Crossroads, ktorá prináša nové sezónne modifikátory a výbavu inšpirovanú prvým The Division.
Ďalšou novinkou je dostupnosť The Division 2 v predplatnom Xbox Game Pass. Predplatitelia Ultimate si budú môcť od 29. mája na obmedzený čas bezplatne odomknúť špeciálny kostým EMS Outfit. Ubisoft zároveň odmeňuje veteránov - hráči nad levelom 40, ktorí odpovedia na výzvu o pomoc (Calls for Backup), budú po dobu dvoch týždňov získavať extra odmeny.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 128
- RECENZIA: Where Winds Meet 48
- Aký mobil pod vianočný stromček? Lacný, strednú triedu, alebo drahý? 24
- Valve naznačuje cenu pripravovaného Steam Machine 110
- Slovenský superpočítač PERUN dosiahol historický úspech v rebríčku TOP500 najvýkon 36
- Prvý Micro RGB TV od Samsungu je už vystavený v Bratislave. Stojí ako auto... 69
- Ubisoftu Assassin's Creed Shadows prekonal očakávania, Black Flag remake zrejme pr 27
- Nominácie na Steam hru roka sú spustené spolu s výpredajom na Čierny piatok 14
- Gothic Remake ukazuje vylepšené súboje 21
- Aké smart hodinky na Vianoce? 63 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Ubisoft / Massive Entertaniment Štýl: Akcia / MMO
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














