PRIHLÁS

Battlefield RedSec práve vyšiel

Update pre Battefield 6 už dostupný a rovnako aj samostatný titul na stiahnutie.

pridal saver 28.10.2025 o 16:11 pod hry
Battlefield RedSec sa predstavuje

HRY > NOVINKY >

EA práve predstavuje svoj Battlefield: RedSec, free2play battle royale doplnok k Battlefieldu 6. Hra je už naň pripravená, keďže update vyšiel na všetky platformy a má 36GB. Režim je dostupný aj samostatne a môžete si ho stiahnuť na každej platforme.

Odkliky nájdete na oficiálnej stránke, pre steam verziu kliknite rovno sem.

Prvá sezóna novej bezplatnej hry Battlefield REDSEC sa odohráva v južnej Kalifornii, v oblasti zničenej bojmi. Sezóna 1 je rozdelená do troch fáz - Rogue Ops, California Resistance a Winter Offensive - pričom každá prináša nové mapy, zbrane, špičkové gadgety a vojenskú techniku. Nový obsah pribúda každý mesiac a je okamžite dostupný aj v režime Portal s možnosťou rozsiahlej úpravy.

Battlefield RedSec sa predstavuje

Ponuka hry:

  • Fort Lyndon - rozsiahla tajná vojenská základňa ukrytá medzi plážami a predmestiami Los Angeles, v ktorej sa odohráva boj o utajené projekty a experimentálnu technológiu.
  • Battle Royale - režim s masívnou deštrukciou prostredia, rýchlymi tímovými súbojmi a nebezpečným zmenšujúcim sa prstencom.
  • Tactical Destruction - nová vrstva stratégie, ktorá umožňuje ničiť nepriateľské pozície alebo si vytvárať nové cesty cez objekty.
  • Gauntlet - súbojový režim v štýle knockout, kde tímy plnia misie a postupne sa eliminujú.
  • Portal - rozšírený sandbox režim, v ktorom si môže každý hráč bezplatne vytvárať vlastné scenáre, mapy a herné zážitky.

Battlefield REDSEC je teda bezplatný projekt postavený na DNA série Battlefield, ktorý kombinuje Battle Royale, taktickú deštrukciu a komunitnú tvorbu v jednom prostredí.





Battlefield RedSec sa predstavuje  Battlefield RedSec sa predstavuje  Battlefield RedSec sa predstavuje
Battlefield RedSec sa predstavuje  Battlefield RedSec sa predstavuje
Páči sa mi! (+5)

Zaradené pod: EA, battle royale, Battlefield 6






Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Monitor (13)
Zdravím, zvažujem kúpu nového monitora videl by so...
|Slúchadlá s mikrofónom (0)
Servus potrebujem poradiť, pustil som sa do Arc Ra...
|Nový tv - potrebujem poradiť (4)
Zdravím je tu niekto kto sa vyzná v televízoroch a...
|Upgrade pc (5)
ahojte.je rozumne upgrade v tejto dobe z amd 7 580...
|Iem slúchadlá pre competitive ... (16)
Čaute, v poslednej dobe som opäť začal hrávať komp...
|Sector hraje ... (128083)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Screenshots (64907)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Filmy filmy filmy film... (48089)
O filmoch. Hádam chápete....
|Must see (41946)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Hlavná diskusia (33)
O všetkom, respektíve ak máte nejaké otázky alebo ...
|Svet, ukrajina, vojny ... (47223)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk