StarCraft sa môže vrátiť ako FPS, Blizzard údajne pripravuje novú strieľačku |
Podľa nových správ sa Blizzard chystá predstaviť StarCraft FPS na BlizzCone v septembri, pričom projekt vedie bývalý šéf Far Cry Dan Hay.
Blizzard pravdepodobne odhalí novú StarCraft first-person shooter hru na BlizzCone neskôr tento rok. Informoval o tom portál Windows Central, ktorý uvádza, že StarCraft by mohol byť hlavným lákadlom podujatia, spolu s novými rozšíreniami pre Diablo IV a World of Warcraft.
Existenciu hry spomínal už minulý rok Bloomberg novinár Jason Schreier vo svojej knihe Play Nice: The Rise, Fall, and Future of Blizzard Entertainment. Projekt údajne vedie Dan Hay, bývalý šéf série Far Cry v Ubisoft Montreal, ktorý opustil štúdio v roku 2021 po dekáde práce na franšíze.
Blizzard neskôr minulý rok zverejnil pracovné ponuky na „pripravovanú open-world shooter hru“, čo môže súvisieť s projektom StarCraft. Ak sa potvrdí, pôjde o tretí pokus Blizzardu vytvoriť StarCraft FPS po zrušených hrách StarCraft Ghost a Ares.
„Blizzard jednoducho nemôže prestať robiť StarCraft strieľačky,“ uviedol Schreier. „Nie a nie sa rozlúčiť so StarCraftom.“
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Phil Spencer a Sarah Bond odchádzajú z Xboxu, nová šéfka Asha Sharma prichádza z A 252
- Nová šéfka Xboxu už reaguje na fanúšikov, hovorí, že ich počúva 101
- Oxfordský profesor varuje: AI môže skončiť ako Hindenburg, miliardy dolárov v ohro 38
- Unreal Tournament 2004 je späť a zadarmo, fanúšikovia vydali prvý patch po viac ak 22
- Pamäťová kríza môže položiť výrobcov elektroniky, varuje šéf Phisonu 59
- Sony zatvára Bluepoint Games 102
- God of War Trilogy Remake prinesie nový bojový systém 75
- Witcher 1 mal upravený koniec príbehu, bez vedomia scenáristov 30
- RECENZIA: God of War: Sons of Sparta 21
- RECENZIA: Rayman: 30th Anniversary Edition 15 zobraziť viac článkov >













