IGN zrecenzovalo práve vydanú mobilnú konverziu seriálu Lost, a dalo hre 6,5. Hra vás prevedie miniaturizovaným svetom Nezvestných, prejdete sa po kempe, džungli, nájdete druhú skupinu a aj tých druhých. Nižšie hodnotenie má hra hlavne pre jej lineárnosť a rýchlosť, ktorá sa priam nehodí k prepracovanému príbehu seriálu.
Hra je štýlom akčná adventúra a vedie vás po jednej ceste, počas ktorej rozpráva príbeh a zadáva vám rôzne úlohy. Budete útočiť nožom, strieľať po nástrahách džungle, príde aj na logické časti, kde musíte presúvať kamene, používať dynamit, objavia sa aj nejaké tie stealth elementy, kedy musíte infiltrovať kemp nepriateľov.
Nie je to v zásade zlá hra, ale podľa IGN by sa k seriálu hodila skôr hra Stranded, ktorá bola zjavne inšpirovaná Lostom, ale nedostala licenciu. Uvidíme, ako dopadne PC/konzolová podoba hry, ktorá sa medzičasom potichu pripravuje.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: I Am Jesus Christ 137
- Vývoj GTA VI zrejme stál viac ako tri miliardy dolárov 103
- V Číne zažili kolaps ceny DDR5 pamätí, zlacneli aj o 30% za jeden deň 28
- Warhorse má podľa zákulisných informácií pracovať na open-world hre zo sveta Pána 44
- RECENZIA: Scott Pilgrim EX 2
- RECENZIA: Starship Troopers: Ultimate Bug War! 11
- GeForce RTX 60 Rubin plánuje dvojnásobný výkon ray-tracingu a tretinový rast raste 86
- Prvý pohľad na Mega Geometry zeleň s path tracingom vo Witcherovi 4 62
- Prvoaprílové žarty 8
- Článok: Logitech G325 Lightspeed 1 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Ubisoft / Ubisoft Štýl: Akčná Adventúra
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













