State of Play prezentácia je naplánovaná na 2. júna |
Sony ukáže aj Marvel’s Wolverine
HRY > NOVINKY >
Sony oznámilo svoju letnú State of Play prezentáciu, ktorú uvidíme v utorok 2. júna. Vysielanie potrvá viac ako 60 minút a prinesie nové informácie, oznámenia a gameplay ukážky od viacerých štúdií.
Hlavným ťahákom bude bližší pohľad na Marvel’s Wolverine od Insomniac Games. Vývojári ukážu viac z pripravovanej third-person akčnej adventúry, konkrétne brutálny a nekompromisný boj Logana, ako aj nové detaily o hre. Marvel’s Wolverine už má dátum vydania PS5 naplánovaný na 15. septembra.
Stream bude u nás večer o 23:00.
Páči sa mi! (+2)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- God of War Laufey, spin-off God of War série, bol predstavený 404
- Rockstar sa tomu snažil veľmi zabrániť, ale zamestnanci sa nakoniec spojili v odbo 40
- Wolverine sa bližšie predstavil 101
- Nový výpredaj začal 6
- September sa zahustil hrami, ako sa vydavatelia snažia vyhnúť GTA VI 60
- Summer Game Fest predstavil množstvo nových titulov 92
- State of Play začne o 23:00 136
- Amazon zrušil Stargate seriál... lebo bol pre fanúšikov Stargate 46
- Clutch bude nová racingovka kombinujúca Need for Speed a Forzu Horizon 49
- Horor Obsession môže byť jedným z najziskovejších filmov všetkých čias 10 zobraziť viac článkov >














