I Am Alive, or Dead? or Splinter? |
Ubisoft sa v poslednej dobe zmieta v zle manažovaných projektoch podobne ako Rockstar.
Ubisoft sa v poslednej dobe zmieta v zle manažovaných projektoch podobne ako Rockstar. Pekným príkladom je Splinter Cell: Conviction, ktorý sa niekoľkokrát posunul, minimálne raz úplne prerábal a ešte na poslednú chvíľu sa odložil, aby sa dorábal.
Ešte väčším extrémom bude I Am Alive projekt, ktorý napriek menu Jade Raymondovej v tichosti čaká, odkladá sa a zrejme nevie, čo so sebou. Ale čo je zaujímavé, oba spomínané projekty sú prepojené medzi sebou a aj s Assassin's Creedom. Pozrime sa na postupnosť:
začiatok 2007 - ohlásený Splinter Cell: Conviction
koniec 2007 - vychádza Assassin's Creed 1
začiatok 2008 - ohlásené odloženie a prerobenie Splinter Cell> Conviction, spomína sa ovplyvnenie Assassin's Creedom
polovica 2008 - ohlásený I Am Alive
začiatok 2009 - prvé problémy okolo I Am Alive, hra je presunutá zo štúdia DarkWorks do Ubisoft Shanghai
začiatok 2010 - o dva mesiace odložený Splinter Cell: Conviction pre zdokonalenie
začiatok 2010 - I Am Alive odložený z dôvodu úplného prerobenia na Splinter Cell engine, zrejme štandardné možnosti lezenia nebudú chýbať. Otázne je, prečo nie rovno Assassin's Creed engine?
Na druhej strane Assassi'ns Creed je momentálne najsilnejšia značka Ubisoftu a nemusíme sa diviť, že sa ňou všetko inšpiruje. A ani to, že ju Ubisoft pomaly plánuje vydávať každý rok. Ostatné tituly môžu počkať a zapracovať na sebe, aby sa dostali na AC úroveň.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Sony prvýkrát reagovalo na kritiku hráčov, od konca retailových hier však neustúpi 258
- AI firmy vo veľkom skupujú a ničia knihy, chcú lepšie modely aj náskok pred konkur 98
- V EÚ začali platiť nové pravidlá práva na opravu, výrobcovia musia pomôcť aj po zá 49
- Spider-Man: Brand New Day podľa odhadov otvoril na 927 miliónoch dolárov 43
- 10 hier, ktoré posunuli hranie vpred 28
- Xbox konzoly už zvýšili ceny 73
- Spider-Man Nový deň - filmová recenzia 11
- Čínska FPS The Defiant ukazuje druhú svetovú vojnu z netradičného pohľadu 16
- RECENZIA: SENARA: The Sacrament 3
- Filmová Odysea prilákala hráčov aj k Assassin's Creed Odyssey 37 zobraziť viac článkov >
|
Xbox 360
PS3 Vývoj: Ubisoft / Darkworks Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














