Séria zaujímavých mobilov |
Jeden má najvyššie rozlíšenie, ďalší skener a ostatné vyzerajú divne.
Unwired predviedol niekoľko zaujímavých mobilov: jeden má najvyššie rozlíšenie, ďalší skener a ostatné vyzerajú divne.
Vodafone Qisda QCM-330 má byť mobil, ktorý bude mať vraj 1280 x 1024 rozlíšenie (skôr to pomerom vyzerá na 1280 x 600) a 4 palce. Samozrejme wi-fi, akcelometer, 3 Mpx, touchscreen a zrejme systém Android.
LG GD880 má 16:9 displej, rozlíšenie 480 x 854 pixelov, povrch s ochranou proti škrabancom, HSDPA, Wi-Fi, GPS, a 5 Mpx foťák.
Vodafone 2010 Compass bude mať v sebe hudobný prehrávač, foťák a QWERTY klávesnicu.
Vodafone 360 Krystal - je netradičný mobil s dvomi displejmi, z ktorých jeden dokáže zoskenovať dokument, na ktorý ho položíte a druhý ho zobrazí aj s prekladom. Telefón by mal obsahovať aj widgety a animované efekty. Žial nie je jasné, či je to už finálny produkt alebo len koncept.
Ďalšie obyčajne vyzerajúce telefóny si pozrite tu. Veľká nádielka nových mobilov nám príde budúci týždeň z konferencie WMC.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Ghost of Yotei ukázal svoj gameplay 159
- Nové Alza dni zľavy spustené 22
- 3000-dolárové RTX 5090 sú pre plebs, 500-tisícová zlatá RTX 5090 je práve pre vás 58
- Rockstar možno nechtiac naznačil návrat GTA 4 a Red Dead Redemption 2 vo vylepšený 60
- Seriálový Harry Potter sa ukázal, už padla prvá klapka 67
- Letný Steam výpredaj už pomaly končí 56
- Porovnanie Ghost of Yotei s Ghost of Tsushima 77
- Meta pri ťahaní AI expertov nešetrí, zobrala vedúceho vývoja z Apple a dala mu 256 41
- Porovnanie výkonu PS5 Pro s RTX 5060 Ti a Radeon 9060 XT 128
- RECENZIA: Eriksholm: The Stolen Dream 18 zobraziť viac článkov >