Cosa Nostra vstupuje do Mafie |
Ešte pred vydaním Mafie 2 si môžete pripomenúť originál a k tomu pripojiť aj mod Cosa Nostra.
Ešte pred vydaním Mafie 2 si môžete pripomenúť originál a k nemu pripojiť mod Cosa Nostra, ktorý pridáva novú kampaň, nové mesto, prestrihové scény a aj dabing. Mod ma 176 MB a stiahnete si ho tu.
Príbeh sa začína v roku 1938. Charlie Luciano sa presťahuje do malého mestečka Palermo, kde mu sľúbi prácu šéf mafiánskeho gangu Frank Costello. Ten Charliemu zabezpečí azyl a aj skromný byt v mestečku. Začína pre neho pracovať. Proti Costellovmu gangu však stojí Don Faranzany, ktorý chce rovnako získať mesto pod kontrolu.
Čo sa týka Mafie 2, včera sme boli na predvádzačke a máme dostatok informácií a videí. Vieme viac o počte vozidiel v hre, mape, simulačnom móde a máme aj odpovede na niekoľko vašich otázok. Postupne sa na to pozrieme v serii článkov.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- DOJMY: DOOM: The Dark Ages - Revelations 32
- Používatelia zisťujú, že Sony zmaže neaktívne PSN konto po troch rokoch a to aj s 220
- Sony končí s fyzickými hrami a internet reaguje: fastfoody aj komici si z toho rob 138
- Pôjde GTA VI na konzolách len v 30 fps? 144
- Sony od roku 2028 skončí s fyzickými diskami pre PlayStation konzoly 338
- PS6 a nový Xbox takmer určite nebudú mať diskové mechaniky 167
- Čakáte na GTA VI? Tieto hry v otvorených svetoch si môžete zahrať pred návratom do 52
- Sony malo kedysi v príprave PlayStation 1 skrytý priamo v DualShocku 10
- Intel vraj zvažuje návrat starších procesorov, oživiť by mohol generácie až od Com 43
- Steam Machine hlási prvý „redline of death“ prípad, po 20 minútach malo zlyhať GP 90 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS2 Vývoj: Take 2 / Illusion Softworks Štýl: Akčná Adventúra |
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |













