Dragon Age II oficiálne ohlásený |
A je to tu! Plnohodnotné pokračovanie najlepšej RPG minulého roka je potvrdené priamo z najvyšších kruhov.
Dalo sa to čakať a táto správa rozhodne poteší milióny fanúšikov na celom svete. Najlepšia RPG minulého roka bude mať plnohodnotné pokračovanie! EA a BioWare oficiálne ohlásili Dragon Age II a hoci zatiaľ neposkytli veľa detailov, vieme, že 17. augusta, deň pred GamesCom 2010 v Nemecku, uvidíme debutový trailer.
Hráč sa objaví v pozícii hrdinu, ktorý ako jeden z mála prežil deštrukciu svojej domoviny a teraz pomocou nových priateľov a spojencov bojuje proti zlu. Počas dekády na hráčov čakajú nové dobrodružstvá a rozhodnutia, ktoré ovplyvnia tok udalostí a vývoj z utečenca na šampióna krajiny. Tvorcovia spomínajú nové dynamické mechanizmy boja, či už v pozícii bojovníka zlodeja alebo mága. Okrem toho vylepšenú grafiku, vizuálny štýl a atraktívne filmové scény.
Platformy a termín ešte neboli upresnené, ale dá sa predpokladať, že opäť si to zlíznu hráči na PC, Xbox 360 a PS3 a podľa rozvrhu EA by to mohlo byť v termíne január - marec 2011, kedy je naplánovaný nekonkretizovaný Dragon Age titul pre konzoly PC a handheldy.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- GTA 6 má dostať aj pokročilý systém procedurálne rozbíjateľného skla 37
- V Číne zažili kolaps ceny DDR5 pamätí, zlacneli aj o 30% za jeden deň 28
- Sony zvyšuje ceny PS5, PS5 Pro a PlayStation Portal 197
- Vývoj GTA VI zrejme stál viac ako tri miliardy dolárov 89
- GeForce RTX 60 Rubin plánuje dvojnásobný výkon ray-tracingu a tretinový rast raste 86
- Warhorse má podľa zákulisných informácií pracovať na open-world hre zo sveta Pána 44
- Článok: Poco X8 Pro 12
- Ceny RAM pamätí postupne mierne klesajú 28
- RECENZIA: Heroes of Science and Fiction 7
- RECENZIA: Starship Troopers: Ultimate Bug War! 10 zobraziť viac článkov >
|
PC
Switch PS3 PS4 Vývoj: EA / Digital Leisure Štýl: RPG Web: domovská stránka hry | |
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |













