I Am Alive prešiel zemetrasením |
Jade Raymondová nám odhalila aktuálny stav projektu I Am Alive.
Najnovšie informácie od Jade Raymondovej nám naznačujú vydanie I Am Alive na tento rok, nečakane dopĺňa, že titul sa nedostane do obchodov, ale vyjde len online na systémoch konzol Xbox Live Arcade a PSN (to, či príde aj Steam verzia, zatiaľ nebolo priblížené).
Zrušenie plného vydania titulu bolo rozhodnutím vedenia Ubisoftu, ktoré značke veľmi neverí a zrejme sa chce zbaviť dlho vyvíjaného a drahého projektu aspoň s nejakým ziskom.
Vzhľadom na online vydanie môžeme očakávať orezanie veľkosti, ale aj nižšiu cenu. Ak však bude hrateľnosť dobrá, Ubisoft môže s prehľadom zarobiť aj 10 - 15 miliónov dolárov, výrobné náklady sa však za tie roky vývoja už zrejme vyšplhali aj na dvojnásobok.
Update: Informácia bol len žart Jade Raymondovej v interview.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové megazľavy spustené 30
- Slovenská hra Medieval od Cypronie prekonala crowdfundingový cieľ za jediný deň! 41
- Google Maps dostáva najväčší update za posledné desaťročie, pribudne aj Gemini 23
- Súd so Sony o 2.7 miliardy dolárov práve začal - britská žaloba rieši ceny v PlayS 82
- RECENZIA: John Carpenter's Toxic Commando 20
- Crimson Desert predstavil svoje požiadavky na PC, ROG Xbox Ally a aj rozlíšenia na 53
- Microsoft k 25. výročiu Xboxu vydá niektoré klasické hry 25
- Nvidia zvýšila podiel na trhu desktopových grafických kariet na 95 percent, AMD kl 59
- Steam Machine mieri na 1080p a 30 fps pre verifikované hry 58
- CD Projekt a Nvidia ohlásili zapracovanie RTX Mega Geometry do Witchera 4, zvýši f 48 zobraziť viac článkov >
|
Xbox 360
PS3 Vývoj: Ubisoft / Darkworks Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













