Assassin's Creed: Revelations v dvoch edíciách |
Pre fanúšikov série o zabijakoch je pripravená zberateľská edícia s artbookom, soundtrackom a in-game bonusmi.
Ezio v novembri uzatvorí trilógiu o zabijakoch, ktorú započal jeho mentor Altair v prvom dieli Assassin's Creed. Tretia časť s podtitulom Revelations (u nás Odhalení) sa bude predávať v dvoch edíciách – štandardnej a zberateľskej.
Zberateľská verzia v zapečatenom balení bude ukrývať: 50-stranový artbook, soundtrack na CD, krátky animovaný film Embers, dve postavy do multiplayeru (križiaka a nového harlekýna) a exkluzívnu misiu s názvom Vlad the Impaler (Vlad Napichovač). V nej budete hľadať visutú celu nechvalne známeho vladára a v nej mimoriadne účinné ostrie – úzku dýku.
Pre Českú republiku bola ohlásená aj špeciálna verzia, ktorá v cene štandardnej bude obsahovať: soundtrack na CD, tureckú zbroj a dve postavy do multiplayeru (križiaka a osmanského doktora).
Zberateľská edícia za bude u nás predávať od 79,99 EUR.
Assassin's Creed: Revelations vychádza v novembri.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila nové mega zľavy 15
- Nolanova Odysea skončila s vysokým hodnotením v recenziách 145
- Koniec diskov na PlayStation už Sony priniesol žalobu za viac ako 400 miliónov eur 118
- RECENZIA: DOOM: The Dark Ages | Revelations 15
- Zomrel Sam Neill, hviezda Jurského parku 46
- Šéfka Xboxu po masívnych prepúšťaniach mieri do poradnej skupiny americkej centrál 61
- Assassin's Creed Black Flag Resynced už predal 2 milióny kusov 80
- Filmová recenzia: Odysea 95
- PlayStation 6 môže byť viac než klasická konzola. Sony naznačilo smerovanie mimo o 66
- Assassin's Creed prekonal 250 miliónov predaných hier, Black Flag Resynced ďalej p 38 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Ubisoft / Ubisoft Štýl: Akčná Adventúra Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||















