PRIHLÁS

Alan Wake na Americký spôsob

Nový Xbox World rozpísal príbeh Alana Wakea na 8 stranách. Podľa magazínu bude pokračovať v dramatickom rozprávaní a akčno adventúrovom štýle, ale zoberie si príklad z From Dusk till Dawn od Tarantina a Rodrigueza.

pridal saver 15.12.2011 o 22:34 pod hry
Alan Wake na Americký spôsob

HRY > NOVINKY >

Nový Xbox World magazín rozpísal nový príbeh Alana Wakea v American Nightmare na 8 stranách. Podľa magazínu bude príbeh pokračovať v dramatickom rozprávaní a akčno adventúrovom štýle, ale zoberie si príklad z From Dusk till Dawn od Tarantina a Rodrigueza.

Hra sa tentoraz vráti k svojim základom v otvorenom svete, kde bude štruktúra levelov postavená na návratoch do istých lokalít niekoľkokrát počas príbehu. Rozlohou je hra výrazne masívnejšia ako ktorákoľvek epizóda z originálnej hry. To nám naznačuje, že titul nebude mať 10 hodín, ale zase ani 2 hodiny.

Hra sa odohráva dva roky po udalostiach v pôvodnom titule. Nejdeme spojlovať (tak ako časopis, pozor, ak ho budete čítať), ale po udalostiach v pôvodnej hre sa stala z Alana mestská legenda. Tú jeho fanúšikovia postupne pretvorili, a rozpráva o tom, že Alan sa nakoniec stratil v lesoch Bright Falls a vrátil sa odtiaľ ako Mr. Scratch, maniakálny sériový vrah.

Ako sa legenda o Scratchovi rozširovala, prechádzala aj do reality a teraz keď je plne v hmotnom svete, ide nájsť svoj originál a dokončiť to, čo v jednotke nebolo dokončené. Necháva za sebou mŕtve telá, ako aj novinku a to videá s jeho počínaním, ktoré musí Alan nájsť. Z pôvodných elementov a to prostredníctvom stránok z kníh, cez TV a rádiá sa dozvieme, čo sa stalo s Alice, a s Barrym po konci prvej hry.

Hra si zachováva svoj špecifický štýl boja so svetlom, aj keď tentoraz nepriatelia budú na svetlo reagovať rôzne a donútia hlavne zmeniť taktiky. Zo zbraní pribudne napríklad kuša, pribudne Uzi, vojenské útočné pušky a klincovačka.

Alan Wake: American Nightmare vyjde v prvom štvrťroku 2012.





Páči sa mi!

Zaradené pod: xbox, ati






Xbox 360
PC

Vývoj: Microsoft / Remedy
Štýl: Akčná Adventúra
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania:  február 2012
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Playstation 3 (7)
Ahojte, nedávno som si kúpil z bazáru PS3 čisto kv...
|Herné slúchadlá - čo máte vy ?... (8)
Čaute, len tak zo zaujímavosti, aké herné slúchadl...
|Vplyv prerušenia hrania digitá... (6)
Ahojte, chcela by som sa Vás opýtať, či si myslíte...
|Resident evil 2 (3)
Za mňa najlepšia časť z celej Resident Evil série,...
|Cronos the new dawn (1)
Poradíte mi prosímvás či táto hra je tak ťažká ako...
|Screenshots (63995)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Sector hraje ... (126977)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Filmy filmy filmy film... (47765)
O filmoch. Hádam chápete....
|Čo vas dnes nasr... nahnevalo ... (44549)
Opozitum temy co vas dnes potesilo , takze sem sa ...
|Serialy (17186)
prison break, lost, jericho, battlestar galactica ...
|Svet, ukrajina, vojny ... (43695)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk