PRIHLÁS

Evolúcia survival série v Resident Evil 6

Capcom nasadzuje ťažké zbrane do boja proti bioterorizmu. Chris a Leon po prvýkrát na konci sveta.

pridal spacejunker 20.1.2012 o 0:28 pod hry
Evolúcia survival série v Resident Evil 6

HRY > NOVINKY >

Capcom potvrdil oficiálnou cestou vývoj Resident Evil 6 pre PC, PS3 a Xbox360.

Po sérii špekulácií a teaser stránky No Hope Left sú správy o novej survival akcii pravdivé a zdá sa, že pred bioterorizmom neujde ani prezident. Ten sa rozhodne desať rokov po incidente v Raccoon City vyjsť s pravdou von, ale namiesto toho, aby boli odstrašujúcimi udalosťami útoky udržané na uzde, je zasiahnutá samotná hlava Spojených štátov. Osobný priateľ Leon S. Kennedy stojí s ukazovákom na spúšti pred najťažším rozhodnutím svojho života. Stlačí ju a zastrelí ho?

Na opačnom konci planéty, v Číne, vyráža do akcie Chris Redfield so svojou jednotkou BSAA. Bioteroristické útoky zachvátili celý svet a s pribúdajúcimi obeťami postihnutými smrteľným vírusom stojí ľudstvo pred existenčným problémom. Zúfalú atmosféru a ulice plné nemŕtvych zachytáva vynikajúci trojminútový trailer.

 

V ňom si okrem iného môžete všimnúť, že súbojový systém sa spolieha vo veľkom na útoky na blízko a podľa všetkého je aj dynamickejší a dokonca využíva aj krytie sa za prekážkami.

„Resident Evil 6 predstavuje obrovský evolučný krok pre celú sériu,“ hovorí Katsuhiko Ichij. „Vývojársky tím pod vedením Hiroyuki Kobayashiho neúnavne pracuje na najpôsobivejšom Resident Evil titule doteraz po stránke rozsahu i produkcie.“

Podľa slov výkonného producenta Kobayashiho je cieľom tímu skombinovať napínavý príbeh, s intenzívnou akciou, co-opom a neustálou prítomnosťou hrôzy. „Nazývame to dramatický horor a sme presvedčení, že zarezonuje ako súčasnými fanúšikmi, tak aj nováčikmi.“

Svetová premiéra Resident Evil 6 je stanovená na 20. novembra pre PS3 a Xbox360. Capcom počíta aj s verziou pre PC, ale neupresnil jej dátum vydania.





Páči sa mi!







PC
PS3
Xbox 360

Vývoj: Capcom / Capcom
Štýl: Akcia / Survival
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania: 2. október 2012
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Dayz cz/sk server (0)
Stiahol som si opäť DayZ a celkom ma to chytilo, v...
|Ľudia vie mne niekto poradiť h... (3)
Ale dobre hry čo sa vôbec neplatia ale sú zadarmo ...
|Euro truck simulator 2 (1)
chcel by som sa opytat kedy vide euro truck simula...
|Mini steam code rozdávačka. (9)
VŠETKY KÓDY Sú PREČ. Ahojte hráči a hráčky. Zas...
|Kúpa herného pc/nb (3)
ahojte, som tu zas :D keby Vám napíšem, že mám bud...
|Screenshots (65967)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Sector hraje ... (129253)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Hudba (2)
Fórum určené pre hudobné témy...
|Metal & rock (8074)
diskusia o tvrdej hudbe...
|Zberatelske a akcne figurky (h... (1940)
Zbierate akcne figurky? Pochvalte sa svojou zbierk...
|Svet, ukrajina, vojny ... (53272)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk