Nintendo WiiU pod vianočným stromčekom |
Na všetky dôležité trhy vrátane Európy uvedie Nintendo svoju revolučnú konzolu WiiU ešte tento rok.
pridal spacejunker 26.1.2012 o 14:00 pod hardware
HARDWARE > NOVINKY >
Očakávaná konzola Nintenda WiiU bude uvedená v Európe, zámorí, v Japonsku i Austrálii do konca tohto roka. Súčasne s nie práve ideálnymi finančnými výsledkami potvrdil premiéru nasledovníka Wii prezident Satoru Iwata.
V posledných dňoch sa okolo nových konzol šíria rôzne špekulácie, analýzy výkonu aj porovnávanie hardvérových špecifikácií. Vývojári, ktorí už majú k dispozícii dev kity WiiU, aj napriek zákazom zo strany Nintenda, hovoria o dvojnásobnom výkone oproti Xbox360.
WiiU debutovala na minuloročnej E3 bez bližších špecifikácií a oznámeného launch line-upu hier, ktorý bol, napriek unikátnemu ovládaču v tvare tabletu, katastrofálny čo do kvality prezentovaných titulov.
Nintendo znovu predstaví WiiU na tohtoročnej E3 v júni.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy pred Vianocami 33
- Avatar: Oheň a Popol má zatiaľ najnižšie hodnotenia zo série 40
- RECENZIA: Terminator 2D: NO FATE 58
- Half-Life 3 má byť launch hrou pre Steam Machine, vydanie cieli na jar 2026 71
- Takto vyzerá Witcher 3 s AI filtrom 49
- Warner Bros. oficiálne zamietol ponuku Paramountu, Netflix rozbehol promo kampaň 36
- Filmová recenzia: Avatar: Oheň a popol 33
- Epic Games Store zadarmo rozdáva Eternights 6
- Epic rozdáva Jotunnslayer: Hordes of Hel 17
- Kingston varuje, že nedostatok SSD sa v nasledujúcom mesiaci ešte zhorší 32 zobraziť viac článkov >












