Blizzard to rozbalí na GamesCome |
Napriek absencii Microsoftu a Nintenda na GamesCome, vyzerá, že sa bude na čo pozerať. Najnovšie ohlásil svoju účasť Blizzard a to s plnou výbavou.
HRY > NOVINKY >
Napriek absencii Microsoftu a Nintenda na GamesCome vyzerá, že sa bude na čo pozerať. Najnovšie ohlásil svoju účasť Blizzard a to s plnou výbavou.
Firma 15. augusta do Nemecka prinesie World of Warcraft: Mists of Pandaria (aka World of Kung fu Panda), z ktorej odpremiéruje úvodnú animáciu a umožnia hráčom zahrať si za nový class Monk.
Samozrejme, chýbať nebude StarCraft II: Heart of the Swarm, prichádzajúce rozšírenie najpredávanejšej stratégie. Hráči si budú môcť zahrať multiplayer za nové strany Terran, Protoss a Zergov, ako aj singleplayer, kde preberú Kerrigenovú.
Nakoniec nebude chýbať Diablo III, najrýchlejšie sa predávaná PC hra v histórii, tu zatiaľ ohlásenie nekonkretizovali, ale môžeme odhadovať, že DLC expanzia nebude ďaleko.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Assassin's Creed Black Flag Resynced 164
- Alza spustila nové mega zľavy 10
- Používatelia zisťujú, že Sony zmaže neaktívne PSN konto po troch rokoch a to aj s 222
- Koniec diskov na PlayStation už Sony priniesol žalobu za viac ako 400 miliónov eur 99
- Čakáte na GTA VI? Tieto hry v otvorených svetoch si môžete zahrať pred návratom do 53
- Vývojár GTA Trilogy priznáva, že fanúšikovia mali pravdu, aj keď nebola to všetko 22
- Hideo Kojima sa vyjadril ku koncu výroby PlayStation diskov 65
- Uniknuté dáta naznačujú, že hráči PlayStation dlhé roky preferovali disky, Sony vš 83
- RECENZIA: DOOM: The Dark Ages | Revelations 14
- Don't Kill the Disc petícia sa blíži k 200 tisíc podpisom 114 zobraziť viac článkov >















