Call of Duty aj tento rok zvýši latku inovácií |
Activision vo svojom aktuálnom konferenčnom hovore ohlásil ako nové Call of Duty na tento rok, doplnil aj to, že "značka bude pokračovať vo zvyšovaní latky inovácii v hrách".
Activision vo svojom aktuálnom konferenčnom hovore ohlásil ako nové Call of Duty na tento rok, doplnil aj to, že "značka bude pokračovať vo zvyšovaní latky inovácii v hrách". Zároveň však dodáva, že predaje nového Call of Duty budú nižšie ako pri COD Black Ops 2. A to hlavne pre nadchádzajúci prechod konzol na novú generáciu, ktorú prakticky aj firma potvrdila. Zároveň potvrdila, že COD príde len pre aktuálne platformy a bude od Infinity Ward.
Nové Call of Duty zatiaľ označuje ako Call of Duty 2013, ale všetko smeruje k novému Modern Warfare dielu. Mimo neho plánuje na ďalší rok aj Call of Duty Online, Skylanders: Swap Force a vývoj nového Bungie univerza v Destiny hre.
Blizzard tento rok prinesie dva tituly a to Hearth of The Swarm a novú expanziu pre World of Warcraft, ktorý mimochodom práve klesol pod 10 miliónov predplatiteľov. Firma sa popritom bude sústrediť aj na Diablo III.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 63
- Chcete byť Pro hráčom v Battlefielde 6? Priplatíte si. 82
- Battlefield RedSec bude battle royale pre Battlefield 6, vyjde už v utorok 36
- Ako vyzerá GTA IV s path tracingom cez RTX Remix? 29
- Trh s Counter-Strike 2 skinmi skolaboval po malom update - z trhu sa stratili 3 mi 68
- OLED monitory sú už v cenách pod 500 eur 125
- RECENZIA: Farthest Frontier 7
- Battlefield RedSec práve vyšiel 67
- RECENZIA: Painkiller 25
- Novembrové hry 31 zobraziť viac článkov >














