Ryse: Son of Rome dostáva recenzie |
Crytek sa snažil odpútať od fps akcii a pre Microsoft niekedy dávno začal robiť Ryse, sekačkový titul. Pôvodne bol pre Kinect a Xbox360, ale neskôr sa
Crytek sa snažil odpútať od fps akcii a pre Microsoft niekedy dávno začal robiť Ryse, sekačkový titul, ktorý bol pôvodne ovládaný telom cez Kinect, ale pri prechode na novú generáciu zmenil ovládanie. Snažil sa priniesť nový systém bojov, ale neodhadol to a recenzie mu to teraz spočítavajú hodnotenia dopadajú rozmanito od 3 do 8.6 s momentálnym stredom na 6.1, kde záleží hlavne to ako komu sadol štýl bojov.
Eurogamer - 5
Eurogamer.de - 7
Joystiq - 5
Polygon - 6
Shacknews - 5
X360A - 8
OXM - 7
IGN - 6.8
Metro - 3
Gamesradar - 7
GameInformer - 6
Gametrailers - 7
Destructoid - 5
Gamespot - 4
Videogamer - 7
EGM - 7.5
Gamesbeat - 8.6
Everyeye.it - 7.5
Grafická a zvuková stránka sú vždy v plusoch, to Crytek robiť vie a tu sa plne predviedol. Príbeh a multiplayer sú rozporuplné, niektorým recenzentom sa páčili, niektorým nie, ale v zásade samotné boje a 5 hodinová kampaň hry sťahujú dole.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Roboti nás raz nahradia, v BMW už jeden pracuje 5 mesiacov 90
- Battlefield 6 pri vydaní pritiahol len na Steame cez 700 tisíc hráčov 147
- DOJMY: Heroes of Might and Magic: Olden Era 36
- RECENZIA: Metal Gear Solid Delta: Snake Eater 28
- Windows 10 podpora dnes skončila, ale môžete si ju predĺžiť na ďalší rok 127
- Nové Alza dni zľavy spustené 4
- Čo AMD prinesie do RDNA 5 GPU čipov? 83
- Informácie teraz hovoria, že nový Xbox príde v roku 2027, dopĺňajú špecifikácie 74
- Slovenskí vývojári chystajú realistický simulátor električiek Elektronka: Bratisla 45
- Intel ukázal prvý čip na jeho novej 18A architektúre 30 zobraziť viac článkov >