PRIHLÁS

ANKETA

Divácka cena - Slovenská hra roka 2018

Tvorba hier má na Slovensku dlhoročnú históriu siahajúcu do dôb diernych štítkov a sálových počítačov. Dnes zamestnáva kreatívne odvetvie tvorby hier viac ako 500 profesionálov a takmer 30 spoločností generuje obrat vyšší ako 35 miliónov eur. Doteraz boli vytvorené stovky hier pre všetky existujúce aj dnes už neexistujúce platformy.

Aj preto Slovak Game Developers Association (SGDA) v spolupráci s našim webom SECTOR.sk organizuje toto divácke hlasovanie.

Výsledky hlasovania budú oficiálne vyhlásené spolu s ďalšími oceneniami počas slávnostného ceremoniálu na akcii Game Days v Trnave. Jedná sa o akciu, ktorá sa uskutoční 30.05. - 02.06. v priestoroch trnavského kultúrneho priestoru Nádvorie. Podujatie bude bohaté na prednášky videoherných tvorcov zvučných mien zo Slovenska aj zahraničia. Viac informácií si môžete pozrieť na Gdays.sk.

Termín hlasovania: 01.05. - 24.05.2019

Spôsob hlasovania: Označíte hru, ktorá vás najviac oslovila, vyplníte vaše údaje a stlačíte odoslať.
Výhry: Päť z vás, ktorí zahlasujú za hru, ktorá ich najviac oslovila, náhodne odmeníme vstupom na túto akciu.


Car Puzzler
Boris Zápotocký

Car Puzzler je logická hra v line puzzle štýle. Musíte v nej dostať všekty autá do ich cieľa. Môžete prejsť predpripravené levely a zároveň vytvárať a sharovať vlastné levely.
Egg Time 2
Bartoš Studio

Chytajte vajcia, zneškodňujte bomby a robite iné šialené veci pomocou špeciálnych power upov, všetko preto, aby ste chytili aj tie najťažšie chytiteľné vajcia.
Hellmut: The Badass from Hell
Volcanicc

Hellmut: The Badass from Hell je rýchly bulled-storm dungeon crawler. Používajte absurdné trasformácie, aby ste poradili démonické hordy. bojujte proti náhodným bossom, v náhodným leveloch, vybavený silnými zbraňami a rabujúci cenné poklady.
Loria
Erik Vinclav

Loria je pocta klasickým stratégiám zo zlatej éry so zapracovaným moderným ovládaním a používateľským zážitkom. Hra začala ako malý projekt hnaný vášňou ku klasikám.
Ole Bunny
Sekip Games

Vôňa ruží je nádherná a zajac to vie. Ale pre ruže sa dostal do oblasti bojov s býkmi. Chce to odvahu vyhýbať sa býkom a pomôcť zajacovi pozbierať toľko ruží koľko je možné. Ukážte svoju šikovnosť a staňte sa najlepším matadorom všetkých čias.
Shadows: Awakening
Games Farm

Shadows: Awakening je jedinečná izometrická singleplayerová RPG s realtime taktickým bojom. Vydajte sa na epické dobrodružstvo s náročnou hrateľnosťou, pútavým príbehom a očarujúcou grafikou.
Ski Jump Mania 3
PowerPlay Studio

Zažite život profesionálneho skokana na lyžiach. Vybudujte mu kariéru a vyhrajte s ním Svetový pohár!
Slovakia Up
Sekip Games

Postavte najväčšiu historickú budovu zo Slovenska. Hra je inšpirovaná skutočným monumentom a miestom, v nádhernej minimalistickej grafike. Naučte sa niečo nového o historických budovách na slovensku a otestujte svoje vedomosti v krátkych kvízoch.
The Flood
Simple Ghost

The Flood je mierumilovný 5 minutový zážitok, v ktorom ovládate svoju malú loďku na rieke. Je to malá pripomienka toho, že niekedy by sme sa mali predstať báť o cieľ našej cesty a užívať si samotnú cestu.
The God
Struct9

Preberte úlohu boha a vytvore svoj low-polygónový svet snov. Upravujte terén, počasie a rozhodujte o živote svojich bytostí. Zditeľajte svoje výtvory s priateľmi.
The Legend of Janosik
Black Deer Games

The Legend of Janosik je 2D skákačka o slovenskom legendárnom hrdinovi Jurajovi Jánošíkovi. Nebol to kráľ, rytier, bojovník ani svätý. Najobľúbenejší hrdina slovenskej histórie bol totiž zlodej.

vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk