PRIHLÁS

Assassin Ezio sa vracia... ako hrdina Toy Soldiers: War Chest

V detskej izbe sa Ezio a jeho bratia postavia zlému Cobra Commanderovi a ďalším šiestim armádam.

pridal roberto 11.7.2015 o 22:31 pod hry
Assassin Ezio sa vracia... ako hrdina Toy Soldiers: War Chest

HRY > NOVINKY >

Ubisoft ukázal posledné dve frakcie Hall of Fame edície ďalšieho pokračovania rýchlej akčnej tower defense stratégie Toy Soldiers. Opäť ide o známe mená, hoci Ubisoft neinvestoval do získania nových licencií.

V štandardnej edícii Toy Soldiers: War Chest nájdete iba štyri neznačkové armády štyroch hrdinov - Phantoma a jeho hi-tech Ghost Company, Dark Lorda a jeho armádu ľudí, príšer a drakov, Starbright v čele medvedíkov, poníkov a víl a klasiku bude zastupovať Kaiser s jeho mierne vylepšenou nemeckou armádou vojačikov z obdobia 1. svetovej vojny.

V Hall of Fame edícii budú ešte ďalšie štyri, tentokrát "značkové" armády. Dvoma už predstavenými sú He-Man a jeho etermianskí bojovníci a G.I. Joe pod vedením Dukea. Na nových obrázkoch vidíme, že treťou bude odveký nepriateľ G.I. Joe, Cobra Commander. Známy antagonista povedie do boja svojich fanatických bojovníkov organizácie Cobra a na bojisku vynikne hlavne technologická vyspelosť tejto frakcie, hoci bojovníkom Cobry nie sú cudzie ani výbušniny a bojové umenia.

Assassin Ezio sa vracia... ako hrdina Toy Soldiers: War Chest

A na záver najväčšie lákadlo, florentínsky renesančný šľachtic, mentor talianskeho bratstva assasínov, sám veľký Ezio. Na bojovom poli využije svoje majstrovstvo v parkúre, nenápadnosť i obrovskú charizmu, aby doviedol svojich bratov assasínov až k víťazstvu.

Obe edície vyjdu iba digitálne na Xbox One, PS4 a Windows PC ešte tento rok.





Assassin Ezio sa vracia... ako hrdina Toy Soldiers: War Chest  Assassin Ezio sa vracia... ako hrdina Toy Soldiers: War Chest  Assassin Ezio sa vracia... ako hrdina Toy Soldiers: War Chest
Assassin Ezio sa vracia... ako hrdina Toy Soldiers: War Chest  Assassin Ezio sa vracia... ako hrdina Toy Soldiers: War Chest  Assassin Ezio sa vracia... ako hrdina Toy Soldiers: War Chest
Páči sa mi!






Assassin Ezio sa vracia... ako hrdina Toy Soldiers: War Chest
PC
PS4
Xbox One

Vývoj: Ubisoft / Signal Studios
Štýl: Stratégia / Akcia
Dátum vydania:  marec 2015
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Herné slúchadlá - čo máte vy ?... (0)
Čaute, len tak zo zaujímavosti, aké herné slúchadl...
|Vplyv prerušenia hrania digitá... (5)
Ahojte, chcela by som sa Vás opýtať, či si myslíte...
|Resident evil 2 (3)
Za mňa najlepšia časť z celej Resident Evil série,...
|Cronos the new dawn (1)
Poradíte mi prosímvás či táto hra je tak ťažká ako...
|Pc od alzy. (3)
Čaute chalani, oplatí sa toto pc kupovať za tú cen...
|Playstation 5 (1935)
Playstation 5 fórum - Všetko týkajúc sa tejto plat...
|Must see (41886)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Screenshots (63970)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Sector hraje ... (126936)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Filmy filmy filmy film... (47746)
O filmoch. Hádam chápete....
|Svet, ukrajina, vojny ... (43364)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk