PRIHLÁS

Psycho-Pass: Mandatory Happines mieri na západ

Antiutopistická budúcnosť a dvojica ochrancov zákona prenasledujúca zločincov, ktorí sa ešte iba odhodlávajú spáchať svoje zločiny.

pridal roberto 23.2.2016 o 10:03 pod hry
Psycho-Pass: Mandatory Happines mieri na západ

HRY > NOVINKY >

Pôvodne Xbox One exkluzivita Psycho-Pass: Mandatory Happines vytvorená iba pre japonských hráčov bude túto jeseň vydaná aj na západe. Xbox One verzia však zrejme zostane iba v Krajine vychádzajúceho slnka, k nám sa dostane prostredníctvom konzoly PS4 a handheldu PS Vita v retailovej aj digitálnej edícii. Na konci traileru uvidíte aj logo Steamu, hoci štúdio 5pb PC verziu oficiálne nepotvrdilo. Hra si zachová originálny japonský dabing a bude doplnená o anglické titulky.

Psycho-Pass: Mandatory Happines vychádza z japonského televízneho anime seriálu zasadeného do antiutopickej budúcnosti, v ktorej vláda pomocou všadeprítomných senzorov kontroluje duševný stav občanov a pravdepodobnosť, že sa niektorý z nich čoskoro dopustí zločinu. Keď niektorý z občanov prekročí normu, je to dôvod k povolaniu ochrancov zákona.

Príbeh hry napísal tvorca seriálu Gen Urobuchi a odohráva sa počas prvých šiestich epizód seriálu, ale na inom mieste. Nová dvojica dôstojníkov bezpečnosti, Nadeshiko Kugatachi a Takuma Tsurugi, bude čeliť novému nepriateľovi známemu ako Alpha, ale vo vedľajších úlohách sa majú objaviť niektoré známe tváre z Division 1.

V hre sa bude treba rozhodovať v napätých situáciách a každé rozhodnutie môže mať následky. Príbeh totiž speje k niekoľkým možným koncom a v závislosti na nevyriešených prípadoch môže skončiť predčasne. Priaznivcov seriálu možno poteší, že už budúci mesiac sa do západných kín dostane Psycho-Pass: The Movie.





Páči sa mi!






Psycho-Pass: Mandatory Happines mieri na západ
PC
PS4
Xbox One

Vývoj: 5pb / 5pb
Štýl: Akcia
Dátum vydania:  2016
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Z akého dôvodu stojí xbox seri... (5)
Dnes som scrolloval trocha herné kategórie v obcho...
|Lenovo legion go s (4)
Vedel by mi niekto pomocť s nastavenim, nejdem mi ...
|Predam asus pg48uq oled monito... (0)
Ahojte, Ak by ste niekto mali zaujem o OLED mon...
|Monitor do 1000€ (1)
Ahojte :) Mám túto zostavu CPU: Intel Core...
|Pc alebo ps5 (6)
zdravím hráči. niesom gamer, vyrastal som v dobe k...
|Sector hraje ... (128582)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Screenshots (65521)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Mini recenzie (6436)
Pravidla su jednoduche: Do subjektu date meno hry....
|Čo ma dnes potešilo ... (43837)
Sem mozte pisat co vas dnes potesio , co ste prije...
|Off-topic (135341)
Čokoľvek, čo budete chcieť povedať, možete spraviť...
|Svet, ukrajina, vojny ... (50907)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk