Special Tactics naplno zabojuje koncom mesiaca |
V dokončenej hre čaká na vojenské tímy výber výzbroje, naplánovanie stratégie a následne boje so simultánnym ťahovým systémom.
Taktická hra s pohľadom zhora Special Tactics je pripravená ponúknuť hráčom koncom mesiaca plnohodnotný zážitok so všetkým, čo k tomu patrí. V tomto prípade to znamená výber výzbroje, naplánovanie stratégie a následne boje so simultánnym ťahovým systémom.
Ponuka zahrňuje kampaň v singleplayeri, PvP jeden na jedného, ale aj 2 vs.1 a 2 vs.2 a survival mód. Hráči môžu stanoviť pravidlá, takže napríklad do boja nastúpia len snajperi. Celkovo je v hre 5 povolaní (Sniper, Shotgun, Assault, SMG, Shield), rôzne zbrane a doplnková výbava, ako sú výbušné, dymové a oslepovacie granáty, sonar či vrhacia sekera. K tomu 4 posilňujúce prostriedky na zlepšenie brnenia, zvýšenie dostrelu, rýchlosti a účinku zbraní. Pri premiére hry bude dostupných 8 máp a ďalšie pribudnú dodatočne.
Hráči si môžu vytvoriť zoznam priateľov, budú zbierať trofeje a kartičky, zapisujú sa do rebríčka. Bude aj cross-platformový multiplayer PC a iOS. Special Tactics je momentálne na Steame vo verzii s predbežným prístupom a 26.apríla máme očakávať kompletnú hru.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 62
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 149
- Sam Altman z OpenAI hovorí, že jeden príkaz v ChatGPT spotrebuje pätnástinu čajove 28
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 34
- RECENZIA: Mario Kart World 104
- RECENZIA: F1 25 18
- The Witcher 3 by mal dostať nové DLC 54
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- Článok: Nintendo Switch 2 35
- Xbox Games Showcase začne o 19:00 117 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
Vývoj: Beast Mode Games Štýl: Akcia / Taktická Web: domovská stránka hry
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|