PRIHLÁS

Kingdoms and Castles - stredoveký mestský simulátor so štipkou fantasy

Drobná pevnosť čaká iba na to, kedy z nej jej nový pán urobí hrad obkolesený prosperujúcim mestom.

pridal roberto 1.12.2016 o 10:12 pod hry
Kingdoms and Castles - stredoveký mestský simulátor so štipkou fantasy

HRY > NOVINKY >

Nadšenci mestských simulátorov sú pozvaní na crowdfundingovú platformu Fig, kde sa práve vyberajú peniaze na Kingdoms and Castles. Hra v jednoduchej grafike je dielom dvojice skúsených vývojárov, ktorí si povedali, že rozvíjať stredoveké mesto by mohla byť rovnaká zábava ako rozvíjať moderné mesto v SimCity alebo Cities: Skylines. Základom budúceho mesta bude maličká pevnosť, a ako ukazuje trailer, rýchlo k nej pribudnú farmárske domčeky a polia s mlynmi, studne, kostoly, krčmy i hradby na ochranu pred nájazdníkmi. Možno nie každého poteší, že toto sa autorom samo o sebe zdalo málo zaujímavé a primiešali aj štipku pálivého fantasy - červeného draka.

   

Pete Angstadt a Michael Peddicord medzi svoje inšpirácie zaradili hry SimCity a Banished, ale aj RTS Stronghold. Môžeme teda očakávať, že ochrana osady a neskôr mesta pred rôznymi hrozbami má byť jednou z našich najdôležitejších úloh. Okrem drakov a Vikingov ale bude treba bojovať aj s chorobami a krutými zimami. Svet v okolí mesta sa má dynamicky meniť a vyvíjať, čo bude zahŕňať zmeny ročných období, rast stromov v lesoch i pohyb mračien po oblohe.

Na dokončenie hry je potrebných iba 15 tisíc amerických dolárov a investori Figu sami poskytli 18 tisíc, takže základný cieľ je už splnený a podporovatelia prispievajú na vedľajšie ciele. Naisto sa podarí nájsť financie na prvý z nich, vďaka čomu sa bude dať postaviť prístav a privítať kupcov z ďalekých krajín. V poradovníku sú aj integrácia Twitchu, podpora VR a hrdinovia. Hra by mohla byť dokončená už v polovici budúceho roka. Kingdoms and Castles môžete podporiť aj na Steam Greenlight.





Kingdoms and Castles - stredoveký mestský simulátor so štipkou fantasy  Kingdoms and Castles - stredoveký mestský simulátor so štipkou fantasy  Kingdoms and Castles - stredoveký mestský simulátor so štipkou fantasy
Kingdoms and Castles - stredoveký mestský simulátor so štipkou fantasy  Kingdoms and Castles - stredoveký mestský simulátor so štipkou fantasy  Kingdoms and Castles - stredoveký mestský simulátor so štipkou fantasy
Páči sa mi!






Kingdoms and Castles - stredoveký mestský simulátor so štipkou fantasy
PC

Vývoj: Lion Shield
Štýl: Simulácia
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania:  2017
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Wow retail drakthul (2)
Čaute, rozhodol som sa skúsiť retail wow po veľmi ...
|Moj politicky odboj (7)
V novom roku, dam tomu este mesiac dva, ked sa zab...
|Lenovo legion 7 16achg6 2021 (3)
Ahoj, chcem v ntb rozšíriť SSD. Podľa špecifikácie...
|Oplatí sa kúpiť xiaomi mix fli... (3)
Zdravíčko môj aktuálny telefón už dosluhuje a poze...
|Playstation 3 (7)
Ahojte, nedávno som si kúpil z bazáru PS3 čisto kv...
|Čo vas dnes nasr... nahnevalo ... (44590)
Opozitum temy co vas dnes potesilo , takze sem sa ...
|Sector hraje ... (127317)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Screenshots (64262)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Playstation 5 (1961)
Playstation 5 fórum - Všetko týkajúc sa tejto plat...
|Serialy (17314)
prison break, lost, jericho, battlestar galactica ...
|Svet, ukrajina, vojny ... (44587)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk