Remothered: Tormented Fathers sa naplno púšťa do strašidelného pátrania |
Dej je kompletný a nástrahy v tajuplnom dome čakajú len na to, kedy vás pohltia. A nie je to ani veľmi drahé.
Survival horor Remothered: Tormented Fathers je dokončený. Po verzii s predbežným prístupom prináša ucelený príbeh 35-ročnej Rosemary Reed, ktorá pátra po zmiznutom dievčatku Celeste. V dome plnom nástrah pôjde o život.
Tvorcovia vyzdvihujú rôzne spôsoby, ako bojovať o prežitie. Svojho prenasledovateľa napríklad môžete zablokovať v istej časti domu, napadnete ho, alebo sa pred ním skrývate. Dôležitú úlohu zohrá psychológia. Postavy sú atypické a línia medzi dobrom a zlom veľmi tenká. Dej podfarbí hudba, ktorú skomponoval Luca Balboni a Nobuko Toda, čo ozvučil aj Final Fantasy, Halo, Metal Gear Solid.
Remothered je na Steame v niekoľkých verziách, pričom tá základná stojí len 14,99 €. Ak vás láka soundrack a chcete ho bez príplatku, hru môžete kúpiť na oficiálnej stránke a všetkých 22 melódií dostanete zdarma.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Clair Obscur: Expedition 33 72
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 296
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 52
- RECENZIA: Lost Records: Bloom & Rage 11
- Takto bude vyzerať iPhone 17 Pro s obalom 64
- RECENZIA: Amerzone - The Explorer's Legacy 3
- Článok: Razer BlackShark V2 X White Edition 10
- Porovnanie druhej epizódy The Last of Us season 2 seriálu s hrou 42
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered bude ohlásený zajtra 31 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
PS4 Vývoj: Chris Darril Štýl: Adventúra
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|