Barack Obama je hrateľnou postavou v Shaq-Fu: A Legend Reborn |
Do Shaq-Fu hry vstúpi karikatúra bývalého prezidenta USA. Jeho mini hra nesie názov Barack Fu: The Legend of Dirty Barry.
Pred niekoľkými mesiacmi sme sa dozvedeli, že fyzické vydanie bojovky Shaq-Fu: A Legend Reborn dostane exkluzívny bonus v podobe DLC, ktoré "zodvihne hráčom obočie". Vtedy však nikto netušil, čo to môže znamenať. Teraz nám vývojári oznámili, že do hry vstúpi karikatúra bývalého prezidenta USA. Jeho mini hra nesie názov Barack Fu: The Legend of Dirty Barry.
Samotná mini hra potom umožní hráčom prevziať kontrolu nad postavou Obamu, ktorý bude dávať nakladačku nepriateľom na tomto svete aj vo vesmíre. Aby ste mohli prežiť, budete musieť využívať tiež rôzne zbrane, vrátane špeciálneho útoku, ktorý nesie názov "Cena za mier" a pošle na vašich nepriateľov dronový útok.
Novú mini hru oznamuje tiež nový trailer, ktorý ukazuje hru v novom svetle. Majitelia fyzickej kópie by už mali mať možnosť na stiahnutie tohto bonusu, zatiaľ čo majitelia digitálok budú musieť chvíľu počkať.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Resident Evil Requiem 209
- Prvý záber na God of War seriál 136
- Sony vraj uvažuje nad zmenou svojej stratégie vydávania titulov pre PC 141
- Aké hry vyjdú v marci? 34
- DDR5 pamäte v Európe mierne zlacneli 29
- Ryan Hurst reagoval na prvý záber z God of War seriálu 31
- Resident Evil Requiem dostal recenzie 78
- Assassin’s Creed Hexe má byť jeden z najzaujímavejších projektov Ubisoftu 38
- Porovnanie kamier Galaxy S26 Ultra s iPhone 17 Pro Max a aj S25 Ultra 33
- Článok: Prečo GOG investuje do starých hier - a prečo sa k nim hráči stále vracajú 50 zobraziť viac článkov >
|
PC
Xbox One PS4 Switch Vývoj: Big Deez Productions Štýl: Bojovka
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













