PRIHLÁS

A Year Of Rain chce oživiť klasický RTS žáner

Ide vôbec o prvú interne vyvíjanú hru tohto typu v štúdiu Daedalic Entertainment, ktoré sa v nej zameria na hrdinov či rozsiahly príbehový režim

pridal play3man 17.3.2019 o 11:01 pod hry
A Year Of Rain chce oživiť klasický RTS žáner

HRY > NOVINKY >

Štúdio Daedalic Entertainment má na svedomí najmä adventúry, no tentokrát sa však rozhodli vrhnúť do úplne iných vôd - firma teraz prišla s oznámením prác na novej hre s názvom A Year Of Rain. Má ísť o multiplayerovú real-time strategickú hru, ktorej svet sa bude orientovať na hrdinov. Ponúkať však má aj rozsiahly príbehový režim. Podľa slov vývojárov má ísť o ich doteraz najväčší projekt.

Autori hru vyzdvihujú pre jej klasické RTS elementy so silným zameraním na jednotky hrdinov. Zaujímavá je však prítomnosť kooperácie v kampani a taktiež offline či online režimy vytvárané so zameraním na tímovú hru. Ak však nebudete mať k dispozícii skutočných spoluhráčov, vystačiť by ste si mali aj s umelou inteligenciou. V kompetetívnom režime by mal byť prítomný klasický 2 vs 2 skirmish režim a tvorcovia spomínajú takzvaný "Against all Odds" režim, v ktorom sa postaví dvojica hrdinov celej armáde nepriateľov. 

V tímovej RTS hre si zase budete môcť zvoliť tri individuálne frakcie a ďalej sa budete musieť vysporiadať s tradičnými problémami, ako so zbieraním surovín, stavaním budov či trénovaním jednotiek. Jednotky, ako aj budovy, môžete ďalej vylepšovať a tým zlepšiť ich efektivitu. Pre zaujímavosť, na soundtracku bude pracovať Neal Acree, ktorý má vo svojom portfóliu hry ako StarCraft II či World of Warcraft.

A Year Of Rain sa dostane do Early Access neskôr v tomto roku, kde ponúkne základ kampane a niekoľko multiplayer režimov. Autori sľubujú aj bohatú podporu po vydaní.





A Year Of Rain chce oživiť klasický RTS žáner   A Year Of Rain chce oživiť klasický RTS žáner
Páči sa mi! (+5)






A Year Of Rain chce oživiť klasický RTS žáner
PC

Vývoj: Daedalic Entertainment / Daedalic Entertainment
Štýl: Stratégia / Realtime
Early Access od: 6. november 2019

Dátum vydania:  2019
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Nová pc zostava (14)
Nazdar, po dlhých rokoch kupujem novú PC zostavu, ...
|Lenovo legion 5 - poraďte :-) (2)
Ahojte, potrebujem vyriešiť nový notas a chcel by ...
|Rady pri výbere oled monitora (26)
Ahojte, keďže Alza spustila BF zľavy, mám dilemu. ...
|Vyššia teplota cpu pri helldiv... (17)
Čaute, ako je spomenuté v názve, pri Helldivers 2 ...
|Pc nenačíta windows (21)
Zdravím, dnes som asi po mesiaci zapol desktop PC ...
|Hudba (1)
Fórum určené pre hudobné témy...
|Metal & rock (8046)
diskusia o tvrdej hudbe...
|Screenshots (64552)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Serialy (17445)
prison break, lost, jericho, battlestar galactica ...
|Filmy filmy filmy film... (47963)
O filmoch. Hádam chápete....
|Svet, ukrajina, vojny ... (45458)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk