Slovenské štúdio Games Farm a Funcom sa spojili na novej hre podľa známej značky |
Na jej vydanie si však ešte budeme musieť počkať.
Košické štúdio Games Farm je v našich končinách dobre známe. Na konte má sériu Air Conflicts, no najlepšie sa cítia v žánri RPG, kde priniesli napríklad hry Kult, Shadows a aj Vikings: Wolves of Midgard. Ako sme predpokladali, hneď po Shadows sa pustili do prác na ďalšej hre a teraz tu o nej máme prvé exkluzívne detaily.
O hre samotnej toho zatiaľ veľa nevieme, no zaujímavou správou je, že sa na nej Games Farm spojili s Funcomom. Ten je v poslednej dobe naozaj aktívny a ťaží hlavne z licencie Conana, aktuálne získali licenciu na Dunu a zabodovali aj hrou Mutant: Year Zero. Navyše táto hra bude vychádzať z niektorej značky od Heroic Signatures. Medzi nimi sú napríklad Conan, Kull, Red Sonya, Solomon Kane a mnohé ďalšie. Uvidíme, ktorú z nich nakoniec Košičania ukoristili. Na Slovensku už pritom vznikla jedna Conan hra a stál za ňou Cauldron.
Viac o hre by sme sa mali dozvedieť niekedy neskôr. Vydanie je naplánované na rok 2021, takže si na ňu žiaľ ešte poriadne dlho počkáme.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 283
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 281
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 297
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- GTA VI láme rekordy už v predobjednávkach, údajne ich má 39 miliónov 105
- Aké PC zložíte za cenu Steam Machine? Koľko vyjde zostava podobná Steam Machine? 107
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159 zobraziť viac článkov >














