eFootball PES 2020 predstavený, Konami v ňom tlačí esports |
Konami ohlásilo nové pokračovanie Pro Evolution Soccer série.
Konami ohlásilo nové pokračovanie Pro Evolution Soccer série. Tentoraz pod názvom eFootball PES 2020, pričom eFootball.pro je ich eSports partner a teraz sa dostal aj do názvu.
Hra vyjde už 10. septembra. firma hovorí, že ešte vylepšilo kvalitu hrateľnosti, pridalo nové možnosti oberania, kopania a prechádzania obranami. Ponúkne realistické zobrazenie chýb hráčov, ale aj protivníkov. Chýbať nebude vylepšená fyzika lopty, ako aj nové skilly a možnosti hráčov. Z vizuálnej stránky pridajú množstvo vylepšení a to ako v samotných zápasoch. tak aj v menu, zlepšené budú štadióny vďaka 3D skanovacím technológiám a chýbať nebude ani HDR.
Autori sľubujú aj prepracovaný Master League, nový režim Matchday a zameranie na FC Barcelonu ako partnerský klub nebude chýbať.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Dell tvrdí, že pol miliardy počítačov odkladá aktualizáciu na Windows 11 95
- RAM pamäte pre PC stúpajú cenou trojnásobne, bude to problém na nasledujúci rok 180
- Objavila sa séria animácií z GTA VI 26
- Aký vianočný darček kúpiť hráčovi? 36
- RECENZIA: Resident Evil Survival Unit 2
- Filmy a seriály v decembri 2025 - Avatar, Stranger Things, Tomb Raider a aj Fallou 8
- Recenzia na seriál: Stranger Things 5 - Part 1 54
- GTA 4 RTX Remix Compatibility mod je dostupný k stiahnutiu 32
- Decembrové hry 20
- Článok: Samsung Galaxy Z Flip7 FE 9 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Konami / Konami Štýl: Šport Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||















