PRIHLÁS

Blizzard bude automaticky vlastniť všetky mody pre Warcraft III

Activision Blizzard upravili podmienky používania Warcraftu III Remastered a to špeciálne v pridávaní používateľských modov.

pridal saver 30.1.2020 o 8:43 pod hry
Blizzard bude automaticky vlastniť všetky mody pre Warcraft III

HRY > NOVINKY >

Activision Blizzard upravili podmienky používania Warcraftu III Reforged a to špeciálne v pridávaní používateľských modov. Totiž, ak vytvorite mod pre hru, automaticky ho vlastní Activision Blizzard. Nemôžete si na to nárokovať vlastnícke práva a ak bude Activision chcieť, môže ich predávať, alebo s nimi robiť čo len chce. Nechce si totiž nechať prekĺznuť pomedzi prsty zaujímavé mody, ako napríklad DOTA.

"Custom Games sú a zostanú výhradným vlastníctvom spoločnosti Blizzard. Bez toho, aby ste obmedzili vyššie uvedené, týmto udeľujete spoločnosti Blizzard všetky svoje práva, tituly a podiely na všetkých Custom hrách vrátane, okrem iného, ​​akýchkoľvek autorských práv k obsahu akýchkoľvek vlastných hier. Ak ste z akéhokoľvek dôvodu obmedzený alebo nemáte obmedzené právo na pridelenie práv na vlastné hry spoločnosti Blizzard, udeľujete spoločnosti Blizzard exkluzívnu, trvalú, celosvetovú, bezpodmienečnú, bezplatnú a neodvolateľnú licenciu, ktorá spoločnosti Blizzard umožní plne využívať vlastné hry (alebo akúkoľvek súčasť) na akýkoľvek účel a akýmkoľvek spôsobom.

Ďalej súhlasíte s tým, že ak sa spoločnosť Blizzard rozhodne, že je to potrebné, musíte okamžite po prijatí žiadosti od spoločnosti Blizzard vykonať všetky požadované úkony alebo podpísať súvisiace dokumenty, aby ste splnili zámer tohto odseku.

Bez obmedzenia práv alebo vlastníctva spoločnosti Blizzard vo vlastných hrách si spoločnosť Blizzard vyhradzuje právo na základe vlastného a absolútneho uváženia odstrániť vlastné hry zo svojich systémov a / alebo požadovať, aby vývojár vlastných hier zastavil akýkoľvek vývoj a distribúciu. Upozorňujeme, že váš účet Blizzard môže byť predmetom disciplinárneho konania v prípade, že nebudete dodržiavať požiadavky spoločnosti Blizzard alebo tieto pravidlá."

Toto bude moderov určite priam lákať, aby pre Warcraft III Reforged vytvárali mody alebo akýkoľvek obsah.

Páči sa mi!
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SECTOR MAGAZÍN

pdf

Sector ročenka 2019


SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
| Ps classic: ovládače (11)
Chcem si dokúpiť ovládače, nech to môžme hrať viac...
| Division 2 ...mama problem s e... (1)
...mam problem s erorom MIKE-01 ..pls co s tym?...
| Herny notebook (4)
Zdravim...Rozmyslam nad Hernym NTB na hry a nejaku...
| Kto a čo je lost ark?  chystá ... (3)
Kto a čo je Lost Ark?  https://www.youtube.com/wa...
| Pomoc! kingdom come deliveranc... (5)
Potrebujem poradiť. Dnes som z bazošu kúpila hru K...
box
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2020 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk