Korona odložila Project Tempo, streamovací herný systém Amazonu |
Amazon pripravuje svoj herný streaming už dlhšie a plánoval ho spustiť ešte tento rok v úvodnej verzii. Podľa nových správ to zrejme pre koronavírus nestihnú a bude odložený na rok 2021.
Volajú ho Project Tempo a konkuroval by ostatným cloud systémom ako Stadia, xCloud, Geforce Now, PS Nov. Najväčšia konkurencia by bola so službami od Google a Microsoftu, keďže spolu s Amazonom sú to tri firmy, ktoré majú najväčšie cloudové centrá po celom svete a majú tak hostovanie lacnejšie ako ostatné firmy.
Napriek tomu, že to ešte služba nepôjde, plánujú vydať svoju Crucible multiplayerovú sci-fi hru pre Twitch (LOL a DOTA 2 štýl). Pôvodne mala byť predvedená už na GDC, ale to nevyšlo a teraz sa ticho odsúva podobne ako všetky väčšie Amazon hry. Vydanie sa však odhaduje na leto.
Okrem Crucible pripravujú ešte New World MMO a pracujú aj na Lord of The Rings MMO. Plus majú v príprave ešte jednu neohlásenú hru.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- TikToker schoval AirTag do tenisiek a dal ich Červenému Krížu, neskôr ich našiel v 43
- Severná Kórea má opäť svoj jediný Steam bod, tajomný hráč sa po absencii znovu vrá 43
- Filmová recenzia: Predátor: Zabijak zabijakov 31
- Problémy s chladením PlayStation 5 konzoly sa zrejme rozširujú 81
- Brian O’Conner sa vráti do posledného Fast and Furious filmu 58
- Asus omylom spojil RTX 50 a RX 9070 XT do jednej grafickej karty 17
- Cheater vo Fortnite dostal pokutu 175 000 dolárov a doživotný zákaz - Epic Games p 51
- AI by vám odrezalo prívod kyslíku, aby zabránilo svojmu vypnutiu 35
- Začal letný vypredaj na Steame 40
- Resident Evil: Requiem ukázal ďalšie detaily 63 zobraziť viac článkov >