Sony sa pripravuje udrieť do Európy |
Sony oznámili na E3 pripravovanú multimediálnu podporu pre európske uvedenie handheldu PSP. 1.septembra bude na pultoch obchodov dostupných 29 herných titulov! Niektoré z nich (Ridge Racer, World Tour Soccer, WipEout: Pure) si už odbili premiéru v Amerike a iné sú nové aj pre toto teritórium. K dispozícii bude Everybody's Golf, Ape Academy, Fired Up, F1 Grand Prix, WRC, MediEvil: Ressurection a iné. Kompletný zoznam hier zatiaľ nebol zverejnený, mala by sa v ňom však objaviť väčšina hier z amerického line-upu. Viacej o pripravovaných hrách sa dočítate v našom priereze najzaujímavejších titulov.
Popri hrách sa budú predávať aj filmy. Sony Pictures Home Entertainment chce mesačne vydávať 8-10 filmov vo formáte UMD. Medzi novinkami sa budú objavovať aj klasiky. Na septembrové uvedenie PSP čaká 19 filmov, medzi ktorými narazíte na: 13 Going on 30, Bad Boys, Charlie's Angels, Ghostbusters, Hellboy, Hitch, Hollow Man, Once Upon a Time in Mexico, The Punisher, Resident Evil: Apocalypse, Spider-Man 2, S.W.A.T., XXX: The Next Level a iné.
K hrám a filmom patrí aj hudba a tú Sony nechce zanedbávať. V spolupráci so Sanctuary Visual Entertainemt ponúknu video klipy vo formáte UMD, ako aj formou sťahovateľného obsahu na Memory Stick. Z prvých UMD diskov si vypočujete Iron Maiden, INXS či Boba Marleyho.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nový AI model Claude Mythos je taký nebezpečný, že ho dostanú iba vybrané firmy 29
- DOJMY: Forza Horizon 6 37
- RECENZIA: Legacy of Kain: Ascendance 8
- Prvé zábery Elden Ring filmu Alexa Garlanda unikli na TikToku 32
- Prvých 20 minút hrateľnosti Samson hry 42
- Herečka Milla Jovovich vydala open-source systém MemPalace na dlhodobú pamäť pre A 45
- Sony údajne chystá výkonnú handheld konzolu, má prekonať Xbox Series S 101
- Orion práve oblietava Mesiac, po polnoci sa dostane za jeho odvrátenú stranu a zam 260
- Game Pass dostáva várku nových titulov 12
- Take 2 vraj zrušilo svoj AI tím 54 zobraziť viac článkov >











