Poslednú dobu tu čítam samé negatíva ovplyvňujúce herný priemysel (viď AI a zdražovanie alebo situácia okolo praktík GTA VI) a celkovo tým novodobým hrám chýba duša. Preto by som rád išiel späť do histórie a zahral si niektoré hry, ktoré formovali herný priemysel. Sú klasické knihy, ktoré si treba prečítať, aj keď to nemusí byť Vaša šálka kávy alebo v rámci kinematografie sú nestarnúce klasiky, ktoré formovali priemysel.
Takže čo vy považujete za hru, ktorú si treba zahrať, bez ohľadu či ste fanúšik daného žánru ?
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.